Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ NIE TO MIEJSCE NA ZDJĘCIACH
  Wtorek, 16.03

  Widać brak rzetelności dziennikarskiej, bo na zdjęciach pokazujecie NIE TO MIEJSCE. Proponowana zabudowa ma powstać z tyłu za seminarium na przeciwko hali GE, na terenie firmy Prodbud (działki 81/3, 81/4, 81/5). Nie jest to działka dragona, to zupełnie osobne inwestycje.

 2. 2
  --3
  ~ ciut kumaty
  Wtorek, 16.03

  "Działki inwestycji (...) w chwili obecnej zabudowane są budynkami usługowo-przemysłowymi oraz gospodarczymi" - to gdzie te budynki i ta ulica? Takiej ulicy w Elblągu nie ma, chyba że chodzi o skwer?

 3. 3
  --5
  ~ opus
  Wtorek, 16.03

  elblascy komunisci i czosnkowi wykonczyli kolej nadzalewowa i nadal piastuja urzedy. to niezaprzeczalny dowod na to ze demokracja sie w polsce nie sprawdza i nalezy demokracje zlikwidowac dla dobra tego kraju.

 4. 4
  +3
  ~ abc1
  Wtorek, 16.03

  do Hiphip Gdzie widzisz tam drzewa. W centrum miasta ciągle jest wiele pustych miejsc po zniszczeniach II wojny. Chcesz żeby miasto ponad 100 tysięczne wyglądało jak wiocha. Jak brakuje ci drzew wyprowadź się na wioskę.

 5. 5
  --4
  ~ Nie dla budynku
  Wtorek, 16.03

  Tak, i wytną te stare piękne drzewa, kosztem ***ianego budynku. W tym mieście buduje się nie tam gdzie można, tylko tam, gdzie jest pół metra wolnego miejsca - vide Sąd nawyższy. Teraz to samo robią ze Skwerem. Tragedia. Debile w tym UM siedzą.

 6. 6
  --2
  ~ as
  Wtorek, 16.03

  Co za debil wybiera lokalizacje pod nowe budynki mieszkaniowe w Elblągu? Albo między starymi ruderami, albo na bagnach, albo przy najruchliwszych skrzyżowaniach, albo z widokiem na cmentarz, albo tak jak w tym przypadku przy dużym zakładzie produkcyjnym.

 7. 7
  +4
  ~ lewitują?
  Wtorek, 16.03

  "Redakcja" jest z czasów Wisarionowicza - Gog komentuje (niezbyt poprawnie, bo ktoś podważa jego wypociny) dwie minuty wcześniej niż pojawił się komentowany wpis "zasady inwestowania?". Kolejny dowód na to, że Elbląg kwitnie demokracją i stanem umysłu. Nie ćpajcie tyle!

 8. 8
  0
  ~ Zielone światło
  Wtorek, 16.03

  Już dawno powinien ten teren być uporządkowany, zabudowany. Obecnie dzicz z tej firmy obok parkujac gdzie sie da niszczy trawniki ,chodniki . Nawet parkują na miejscach dla osób z przychodni. Czy nie ma bata na takich.

 9. 9
  +2
  ~ A tu
  Wtorek, 16.03

  Jak długo teren koło ul. Nowa będzie czekał na zabudowę. Te pseudo miasteczko rowerowe to sral,,,nia dla psów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7787880897522