Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --17
  ~ Marta
  Wtorek, 09.03

  To mojego przyjaciela synek jest badzo źle ale mniejmy nadzieję że się wybudzi zbierany pieniążki na jego leczenie .Mikołaj jest silnym chłopcem a co do przedszkola w którym się to stało to wina nauczycielek które wymyśliły tak idiotyczna zabawę z jedzeniem ale nie mnie ich oceniać najważniejsze by wyszedł z tego i tylko to się liczy 😪😪

 2. 2
  +12
  ~ dziadek
  Wtorek, 09.03

  To boli jak cholera! Najpiękniejszy wiek i człowiek - ufny, szczery, ciekawy, bezinteresowny. Okropnie boli , mimo że obcy.

 3. 3
  +6
  ~ Tikias
  Wtorek, 09.03

  Czy możecie podać numer konta ?nie korzystam z takiej formy płatności,jaką proponujecie

 4. 4
  +7
  ~ Kk8543
  Wtorek, 09.03

  Przypomina mi się córka tej znanej aktorki co zakrztusila się łykiem wody...i nadal jest w śpiączce już tyle lat...

 5. 5
  0
  ~ maadeex
  Wtorek, 09.03

  @Agava- mało wiesz o Bogu...

 6. 6
  +18
  ~ Abc
  Wtorek, 09.03

  Zdarzył się wypadek. Nie podczas głupich zabaw tylko w trakcie posiłku. Równie dobrze mógł się zakrztusic łykiem wody takie historie też się zdarzają:( Nie sposób wyobrazić mi sobie cierpienia jakie Mikuś przeszedł i tego co przechodzi p.Michalina z rodziną...W przedszkolu była prowadzona reanimacja przez wychowawce z innej grupy... Dlaczego karetka która przyjechala na miejsce nie miała sprzętu? Dlaczego czekali na kolejną? Zgłoszenie było o dziecku więc dlaczego przyjechali bez sprzętu???? Przy niedrożnych drogach sekundy są na wagę złota... Czemu szpital Wojewódzki nie dysponuje pomocą dla dzieci w takim stanie ???Niezaprzeczalny fakt jest taki że winogrona powinny być pokrojone . Ale teraz można sobie gdybać. Moje dziecko idąc obok mnie poślizgnęło się i uderzylo tyłem głowy o ziemię, wymioty, omdlenie, wstrząs mózgu. Skończyło się na strachu na szczęście... czasem przy dziecku oczy wokół głowy to za mało 😓wydarzyła się tragedia i trzeba skupić się na zbiórce bo mimo że cel został osiągnięty Mikiego czeka długa rehabilitacja która w naszym cudownym kraju obarczona horendalnymi kosztami bo na wsparcie rządu nie ma co liczyć 😡A szukaniem ewentualnych winnych zajmie się prokuratura a nie internetowi specjaliści

 7. 7
  --1
  ~ Hhhy
  Wtorek, 09.03

  Znowu służba zdrowia nawaliła. Czy te 13 stki i 14 stki nie można wykorzystać na dofinansowanie służby zdrowia skorzystałaby i osoba młodsza i senior. Nie wspominając już o 2 miliardach . Niestety chorych ludzi rząd ma gdzieś. Wracaj do zdrowia Aniołku .

 8. 8
  +3
  ~ Agava
  Wtorek, 09.03

  do @ maadeex, wiem tyle o bogu, że na pewno nie miał tego chłopca go w swojej opiece jak się dławił

 9. 9
  +5
  ~ Elżbieta
  Wtorek, 09.03

  Zdrówka maluszku 😘😘

 10. 10
  +7
  ~ trochę dziwne
  Wtorek, 09.03

  Oczywiście, w takiej sytuacji zbiórka dla wspaniałego człowieka jest czymś normalnym. Jednak forma i wiele nacisków w komentarzach "nie pytaj, zbieramy" trochę hamuje spontaniczność. Piszecie o przedszkolu - widmo, o WSzZ i brakach w nim a on milczy, o pogotowiu a ono milczy . Wydaje się , że wszyscy zainteresowani wymienieni w artykule powinni zabrać głos i potwierdzić fakty albo im zaprzeczyć. Nie jest nietaktem podanie nazwy przedszkola a to by uwiarygodniło prośbę. Wypowiedź lekarza też wzmocniła by datki. Wierzę Mamie Mikołaja, ale ktoś bardzo chce "nie pytaj, wpłacaj". Chcecie dziecku pomóc, to otwarcie i "na czysto".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0815680027008