Czwartek, 4.03.2021, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ kiki
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  Dlaczego pan radny Balbuza jako przewodniczący ds gospodarczych nie jest wprowadzony w sprawy inwestycyjne miasta? Czy to jest normalne? A przecież pan radny o sobie mówi że jest " z zawodu dyrektorem", "żyje po to by służyć mieszkańcom" i to tak się Go traktuje?

 2. 2
  +3
  ~ ~ zibi
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  ma gadane /tylko/.

 3. 3
  +10
  ~ "aktywny" jak Balbuza
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  Każdy radny , zgodnie z ustawami, ma prawo do informacji z zakresu sprawowanego mandatu - gmina, miasto, powiat, województwo . Niestety, nie ma obowiązku - pozostaje przyzwoitość. Po co ma się męczyć, pytać w gabinetach, czytać a może i analizować dokumenty, skoro może się zaszczepić i, będąc w stresie po szczepionce, zapytać Jocza ( szczepiony?). Pytanie nagrodzono dietą a odpowiedź pensją. Tajemnicą handlową zasłaniał się Mojżesz gdy go pytali ile zapłacił za tablice dekalogu, ale on tablice miał a Jocz mówi, że ktoś na Zanzibarze pytał o niego . Chłopcy - kupcie w Lidlu długie portki na szelkach. Elektoracie - to twoi najlepsi. Ludzie wybierają i nie wiedzą po co, kogo, co umie, jak żyje, czy ma honor?To jest rada miasta a nie parafialna wybierana ze względu na pobożny wyraz twarzy.

 4. 4
  --6
  ~ antyhejter
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  Do was nie dociera, że gdyby Balbuza nie drążył tematu to byście nic o żadnych inwestorach nie wiedzieli? No chyba, że po rozpoczeciu inwestycji;)

 5. 5
  +8
  ~ tele - porada
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  ~@antyhejter? - ty naprawdę uważasz że to jest osiągnięcie Balbuzy? Czego się dowiedziałeś? Nawet nie wiesz o jakiej branży inwestora mrowi się w głowie Jocza. Jeżeli w ten sposób usprawiedliwiasz obu, to jesteś jednym z nich. jakim językiem oni mówią? O czym? Lawitują w niebycie . Nie ma żadnego konkretu. Nic! A ty twierdzisz, że te perły samorządowe tak powinny pracować - nad niczym i bez konkretu. Widać głupota i brak przyzwoitości bardzo wrosły w mieszkańców skoro głoszą takie tezy. Niech wreszcie ktoś z UM powie - zrobiliśmy! To jednak nie mieści się w mentalności "wybranych" i nadal powodem do ich i twojego zadowolenia jest - "zlecimy opracowanie", "chcemy", "oczekujemy", "rząd utrudnia", "rząd nie chce wykonać naszej pracy", ... . Ciągle czasowniki niedokonane! Wstyd !!!

 6. 6
  +1
  ~ nord
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  Co z inwestycjami mieszkaniowymi? - Jeśli jest na sprzedaż jakaś większa działka pod budownictwo wielorodzinne, to ona idzie prawie na pniu - stwierdził Adam Jocz A jak aktualnie wygląda temat zablokowanej przez prezydentów budowy apartamentowca przy ulicy Tysiąclecia ?

 7. 7
  +2
  ~ stefan
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  skoro jest tylu chętnych do budowania w elblągu , to czemu puste tereny między Tysiąclecia , a Czerniakowską , przy wjeżdzie do Srodmiescia są nierusane od lat , czyżby były przeznaczone tylko pod zabudowę Autohandlami ?

 8. 8
  +4
  ~ Balbuza jak Kotlinski
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  To jest jedyna w tym miasteczku, niestety, reprezentacja naszych kandydatów na radnych ,jednemu się udało, a drugiemu nie. Oni lewitują, jeden płaci jak Balbuza w info, drugi pisze byle co i byle gdzie, ale za darmo, aby zaistnieć . A my jak takie wkur. ione pelikany łykamy tą papkę .

 9. 9
  +4
  ~ Upadły Harley
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 22.02

  Skończy się co najwyżej na kilku nowych bloczkach z deficytem miejsc parkingowych, korkujących kolejne części miasta + przeniesieniu siedzib lokalnych firm do SSE na Modrzewinie, a miasto straci kolejne podatki od firm i będzie wyciągać kasę podwyżkami od biednych mieszkańców.

 10. 10
  +1
  ~ 997
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 23.02

  Haha

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.70632910728455