Czwartek, 4.03.2021, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (47)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Bitcoin
  Poniedziałek, 15.02

  Niedługo sprzedam swoje Bitcoiny i będę w pierwszej trójce najbogatszych Elblążan... Wtedy odkupie ten dworzec i zrobię z niego pizzernie

 2. 2
  +14
  ~ Zenada po elblasku
  Poniedziałek, 15.02

  A dlaczego nabywca jest anonimowy? Kupil za bezcen, do tego dzierzawi parking. Znowu jakis znajomek?

 3. 3
  +8
  ~ CZYTELNIK1
  Poniedziałek, 15.02

  Tak sie robi biznes nasi włodarze miasta .Jak sami nie umiecie sprzedać tego śmietnika

 4. 4
  +14
  ~ ~do Kolińskiego
  Poniedziałek, 15.02

  Koliński - swoim pytaniem o to gdzie jest elbląska prokuratura i służby państwowe sugerujesz, że nie bardzo jesteś zorientowany w piramidzie elbląskiej. ponadto gdzie są ludzie odpowiedzialni w samorządzie miasta za dbałość o nie? Gdzie są dyrektorzy departamentów podpisujący umowy, przetargi? Jakiś niepełnosprawny umysłowo sprzedaje atrakcyjne działki za bezcen a 1000-lecia/ Hetmańska czy ta przy "Syrenie" czeka pod nadzorem miejskim. Robercie - nie zadawaj głupich pytań, a jeśli nawet je zadasz, to najpierw sprawdź zestaw partyjny i rodzinny w ratuszu.

 5. 5
  +10
  ~ yhy
  Poniedziałek, 15.02

  jak się tak podpisuje umowy to tak jest

 6. 6
  +9
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 15.02

  @do Kolińskiego - Dyrektorzy dyrektorami, na nich też przyjdzie pora; ale jednak ostateczne decyzje w imieniu miasta firmuje i bierze za nie odpowiedzialność kto? No przecież nie oni, tylko nasz wybraniec-włodarz, tak czy nie? Akurat z Hetmańską miał ratusz rację, tu nie mam zastrzeżeń; Jeśli zaś chodzi o koneksje partyjne w ratuszu, to ja naprawdę nie znam wszystkich urzędników w naszym mieście, choć pojęcie pewne o panujących tu układach już mniej-więcej mam;

 7. 7
  +15
  ~ kiki
  Poniedziałek, 15.02

  A co zrobił w tej materii pan radny przewodniczący komisji ds gospodarczych mówiący o sobie "żyję po to by służyć społeczeństwu"? No to jak jest z tym służeniem?

 8. 8
  +1
  ~ oj, bolszewiku
  Poniedziałek, 15.02

  Koliński "walisz głupa" - ty, miejski bolszewik nie znasz układów w mieście. Nie lekceważ przyzwoitego miejskiego urzędnika, dyrektora departamentu, radnego, bo każdy z nich stawiając veto Wróblewskiemu dałby mu do zrozumienia, że widzi jego "starania". Bolszewiku - skoro mamy jedynowładcę i system miejskiego samodzierżawia, to po co nam UM, RM? Ktoś kilka dni temu informował o "rodzinie na swoim" i Antek zniknął. Ty jako bolszewik też się w tym nie orientujesz? Ze strony Antka wystarczyło by - "Nie , to nie prawda" , ale on milczy. Koliński, ty udajesz że w szuwarach basenu adolfa szukasz przyzwoitości. Uważaj na polujących tam na kaczki miejskich myśliwych.

 9. 9
  +17
  ~ babcia
  Poniedziałek, 15.02

  Gratuluję urzędnikom na ratuszu dobrej roboty i powtórki transakcji palacyku na Piechoty . Tak to nic w Elblągu nie zbudujemy , jak będziemy sprzedawać nieruchomości handlarzom nie firmom budowlanym . Zaczęło się 20 lat temu od sprzedaży Placu Konstytucji dla producenta ciastek . Może warto w końcu wymienić te parę niekompetentnych urzędników ,zanim sie rozkręcą na całego .

 10. 10
  +19
  ~ dośćcwaniakom
  Poniedziałek, 15.02

  Jak to możliwe ze człowiek nie ma pieniędzy na podatki od nieruchomości i koncesje i jest zwalniany z tego obowiązku a potem kupuje nieruchomości! Jak to możliwe. W tym momencie to jest sprawa do CBA. maluczki przedsiebiorca musi płacić słono a cwaniak nie!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.61047911643982