Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Wertex
  Poniedziałek, 01.02

  Przeszło 80tyś. miesięcznie na schronisko - ile tam jest psów i kotów? Przecież od razu widać, że to niezły przekręt. Wygrała jedynie słuszna firma i oczywiście dostała tak ogromne pieniądze - potem przy wyborach sprawdźcie czy ta firma nie jest jednym z głównych darczyńców na danych kandydatów. Potem idziesz do schroniska po psa, a oni ci mówią, że psa nie dadzą, bo chcesz go trzymać w budzie, ocieplonej dużej budzie, ba nawet sami w schronisku trzymają w budach ale Tobie nie dadzą. Pewnie dotacje mają uzależnione od ilości zwierząt, więc w ich interesie nie jest wydawanie zwierząt. Jest powiedzenie: "należy się, jak psu buda" - wg tych lewaków, psu buda się nie należy i biorą za to miliony zł. z naszych pieniędzy!

 2. 2
  +2
  ~ rencista
  Wtorek, 02.02

  1/ może pora ,by w akcję adopcji psow ze schroniska poprosic o wsparcie duchownych , by z ambony namawiali wiernych . 2/ może warto by urzędnicy ratusza specjalizujący się od funduszy unijnych wystąpili z wnioskiem o wsparcie unijne na budowę nowego , nowoczesnego schroniska np. na Modrzewinie , gdzie w otoczeniu zakladow pracy obecność psow nie będzie nikomu przeszkadzać , a może nawet zachęci do wzięcia psow na utrzymanie do tych firm.

 3. 3
  +6
  ~ Tadd
  Wtorek, 02.02

  Przerażające. Ludzie lub widzą przekręt, lub mają jedynie słuszną koncepcję - utylizować. Przecież tym zwierzętom ludzie zgotowali ten los. Komentarze negatywne napisało około 30 osób. Niech każda z nich weźmie po piesku i już będzie taniej. Jakby co to mam psa ze schroniska. Super przyjaciel.

 4. 4
  +3
  ~ Radzio
  Wtorek, 02.02

  Człowiek który nie kocha zwierząt , nie kocha też ludzi , to są zaburzone osoby. Jak możecie te bzdury wypisywać. Zwierzęta są zależne od ludzi i trzeba im pomagać.

 5. 5
  --3
  ~ Kot
  Wtorek, 02.02

  Jeszcze od dzieci mają tupet żebrać karmę...

 6. 6
  0
  ~ Kat
  Wtorek, 02.02

  Ludzie, czy Wy macie chociaż pojęcie jakie są koszty utrzymania takiego schroniska? koszty pracowników, leczenia zwierząt, karmy, wyposażenia boksów, koszty środków higieny... 80tys. miesięcznie na schronisko to wcale nie jest zawrotna kwota.

 7. 7
  --4
  ~ e
  Wtorek, 02.02

  wystarczy wprowadzić czipowanie psów,kilka tysięcy podatku za psa i nie ma problemu schronisko nie potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .Następnie zakaz posiadania psów w budynkach wielorodzinnych[no chyba ze wszyscy mieszkańcy się zgodzą[wyłączenie, osoba niewidoma} I po problemie,wysokie kary za odchody psów egzekwowane i będziemy w Europie a nie w epoce kamiennej Czy to takie trudne???w niektórych mieszkaniach w blokach mają po3 psy i nie szczury a bydlaki większe od cielaka wyją,srają wokoło np ul Pokornej

 8. 8
  +4
  ~ Machupichcę
  Wtorek, 02.02

  Wertex, 80 tys./m-c powiadasz. Widać, że nie masz zwierzaka lub go głodzisz. Liczymy : ok. 200 psów i 200 kotów. To daje nam ok. 200 zł/m-c na zwierzaka. Kto ma psa lub kota to wie, że czasami sama karma pochłania taki budżet. Super, jak pupil jest zdrowy i nie trzeba chodzić do weta i wydawać na leki. A schronisko to nie tylko wykarmienie zwierząt. To także ok. 10 pracowników, ogrzewanie, prąd, samochód do interwencji, leki i długo by jeszcze wymieniać. Wertex, jak nie znasz tematu, to daruj sobie wpisy. Jak psu buda, tak Tobie psychoterapia się należy, bo ewidentnie masz jakiś problem.

 9. 9
  +3
  ~ szczekajcie dalej
  Wtorek, 02.02

  I rozległo się szczekanie "człowieka" przeciwko psu. Z wnioskami anty zgłosili się głęboko wierzący chrześcijanie, wielbiciele św. z Asyżu uznawanego często za wariata, bo kochał braci mniejszych. Popieram jeden (na tyle!) wpis - kto nie lubi zwierząt, ten nienawidzi ludzi i siebie. Co do milczenia kk - wystarczyło by aby jedna elbląska parafia wzięła jednego psa/kota , a zbory po dwa zwierzaczki. Żadne zwierzę nie zrobiło Ziemi i człowiekowi tyle zła co drugi człowiek. Schronisko dla zwierząt to nie biznes jak wysypisko śmieci - tam trzeba żyć empatią jak w domu dziecka, domu seniora. Gratuluję wszystkim z naszego schroniska - załodze, współpracownikom, wolontariuszom, darczyńcom - że mimo często wrogiej atmosfery wokół schroniska robią tyle dla stworzeń bożych. Amen.

 10. 10
  +1
  ~ Psoza
  Wtorek, 02.02

  Ciekawe czy w ramach oszczędności jak zlikwidowali Pogotowie Socjalne, czy Woblewski i jego koledzy Osik i Konert i spółka nie wpadną na pomysł likwidacji Schroniska dla zwierząt?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1346290111542