Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ stefan
  Sobota, 23.01

  ~ spoko Panie Protas w Brukseli głosujecie zawsze na NIE jeżeli są dotacje dla Polski Czyli pan / pani spoko jest za tym by nasze miasto Elbląg nie dostawał żadnego wsparcia od pisowskiego rządu ? chyba nie mieszkacie w Elblągu ,więc proszę o wstrzymanie się od komentowania spraw elblaskich

 2. 2
  +11
  ~ dumny
  Sobota, 23.01

  protas czy ty jestes naiwny ktory rzad dofinansuje przeciwnikow politycznych

 3. 3
  +14
  ~ Jaś Fasola
  Sobota, 23.01

  Panie Pośle, niech Pan przedstawi ile na jednego mieszkańca dofinansowania otrzymał w ostatnich latach Olsztyn, a ile Elbląg.

 4. 4
  +9
  Staszek
  Sobota, 23.01

  Panie Protas !!! Jest zasada: JAK SIĘ SZCZEKA I GRYZIE, TO NIE OCZEKUJ, ŻE BĘDZIESZ DŁASKANY !!!

 5. 5
  +19
  ~ Loniek
  Sobota, 23.01

  Panie Portas - litości. Rób pan dla Elbląga to co obiecywałeś z Wcisłą w różnych kampaniach. Śledzenie rządu przez pojedynczego posła to jakaś schiza. Bełkocik zawiera litanię do..., ale brak konkretów. Ile i na co potrzebuje Elbląg, region, województwo? jakie wnioski i do kogo kierowano, sumy i efekt? Daremne żale... pisał wieszcz i się nie mylił. Macie parlamentarzyści w-m pomysł to go przedstawcie odpowiednim organom. Gdy trzeba było składać wnioski, to Wróblewski dźwigał deskę z napisem "Kosiniak" - wytłumacz mu pan , że upartyjnianie samorządu (nazwa) źle się kończy dla samorządu. ponadto zamiast pracy Wróblewski ciągle stoi przed obiektywem i zwołuje "konferencje". Ośmieszanie samorządu pozbawia go celu i autorytetu. Spowoduj pan reformę UM i miejskich spółek w Elblągu.

 6. 6
  --1
  ~ Czytelnik
  Sobota, 23.01

  Ten Pan po prawej już tyle razy zmieniał zdanie że już mu chyba nikt nie wierzy. A zwłaszcza przed wyborami byl chojny teraz tylko pieniążki dla wybranych

 7. 7
  +13
  ~ A on
  Sobota, 23.01

  No to się wysilil J. P. A zapomniał jak dawał gawno dla Elbląga co. A zapomniał ile kady dał olsztynowi a Elbląg dostał wala. Przestań się ośmieszać. Dzięki PiS będzie przekop a dzięki P O i PSL i SLD to mamy upadek i degradację Elbląga.

 8. 8
  --3
  ~ zwykły człowiek
  Sobota, 23.01

  A pis obiecał PRZED WYBORAMI że nie będzie podziału a i będzie wyrównanie regionów pod kazdym względem. OSZUŚCI! Krasulskii i Wilk co wy na to ?!!!!Pis to zło dla Polski !

 9. 9
  +2
  ~ hd
  Sobota, 23.01

  A po cholerę? Dojechać to czerwone zagłębie.

 10. 10
  +4
  ~ spoko
  Sobota, 23.01

  Panie Stefan jeżeli w Brukseli głosuje się na NIe przeciw Polsce to także dotyczy Elbląga zeby nie otrzymał dotacji unijnych .Trudne do zrozumienia?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5925199985504