Wtorek, 13.04.2021, Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (45)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Niedziela, 17.01

  No i mamy pokaz genijuszu nadtowarzysza Kolińskiego. Jak rozumieniem zwycięstwem, o które walczy nasz dzielny lewak, jest to, żeby nu mama wymieniła pampersa. Może mu się uda. Szkoda, że tacy ludzie chcą firmować działania lewicy . Co do meritum to wbrew logice młodzi ludzie aktywnie protestowali wobec słusznego orzeczenia TK , a zupełnie ich nie interesuje sprawa naprawdę ważna, która może ich dotykać na co dzień. Frekwencyjny sukces to dowód jak bardzo brakuje w Elblągu Angeliki Domańskiej i ludzi jej pokroju i jej zapału a kto jak kto, ale o działaniach Policji PIS-landu to właśnie ona ma w tym mieście do powiedzenia najwięcej. Poważny protest w poważnej sprawie zszedł do poziomu ulicznej imprezy paru klaunów. Cieszy czujność Pani Falej, która wreszcie zaczęła używać swojej legitymacji poselskiej dla ochrony obywateli przed samowolą niekompetentnych albo zastraszonych przez zwierzchników Policjantów robiąc za przykładem Grzegorza Brauna kontrole poselskie działań służb mundurowych.

 2. 2
  +1
  ~ Staszek
  Niedziela, 17.01

  Ciekawy jestem, czy PROTESTUJĄCY GENIUSZ odśnieżył z towarzystwem swoją posesję. JAK WITAĆ SĄ TO BARDZO BŁYSKOTLIWI OBYWATELE NASZEGO KOCHANEGO MIASTA !!!

 3. 3
  --1
  ~ a mieli nie kraść
  Niedziela, 17.01

  Moje pytanie jest z innej beczki ale ciekawi mnie to dlaczego prezes banku narodowego chce wprowadzić do obiegu nowy nominał pieniadza 1000zł ? Kto wie? 500zł to już zza mało.Paczuszki z tysiączkami sa mniejsze i lepiej je ukraść a potem schować?Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

 4. 4
  +1
  ~ kotka Lusia
  Niedziela, 17.01

  Kto to jest ten Lewandowski? To jakiś płatny tyłoliz miejscowego proboszcza czy po prostu lokalny, wioskowy głupek z kompleksem małego siuraka?

 5. 5
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 18.01

  Dla ciebie kotku mogę być wioskowym głupkiem przynajmniej dopóki nie zrozumiesz o czym piszę . A jak chcesz sprawdzić rozmiar mojego siurka to zapraszam Mam nadzieje że jesteś ładniejsza niż mądrzejsza....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1430041790009