Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ asd
  Wtorek, 26.01

  Powiem tak, juz widze Januszy korzy nie maja elektryków parkujacych na miejscach wyznaczonych dla elektryków do ładowania.

 2. 2
  +1
  ~ Jolka
  Wtorek, 26.01

  Ile jest aut elektrycznych w Elblągu, że jest taka potrzeba, a ile jest niepełnosprawnych , jak zwykle kasa jest najważniejsza , pewnie jeden z radnych, który tam mieszka kupił sobie elektryka i nie ma gdzie podłączyć auta . Interes ważniejszy od problemów niepelnosprawnych.

 3. 3
  --3
  ~ HvK
  Wtorek, 26.01

  Ktos tu napisal ze brakuje miejsc parkingowych dla niepelnosprawnych. Gdzie nie pojade tam zawsze jest wolne jakies "niebieskie" miejsce. Nawet jak cały parking i pobliskie trawniki sa obstawione to jakies miejsce dla niepelnosprawnych jest wolne. Wiec bez paniki, miejsc jest pod dostatkiem.

 4. 4
  +3
  ~ przechodzień
  Wtorek, 26.01

  Zwróćcie uwagę jak ta firma zabezpiecza miejsce przed piaskowaniem. Ten "parawan" to chyba na plażę się bardziej nadaje. Podobno nawet dmuchawy do liści nie wolno używać bo pył wzbija się w powietrze, a oni przez kilka godzin pompują piach pod ciśnieniem. Koło hotelu na ul. Krótkiej zapaskudzili całą ulicę i chodnik. Przecież ten piasek zatyka studzienki! Nie mówiąc już o potwornym hałasie. Kto im zlecił tę robotę???

 5. 5
  +3
  ~ wózek
  Wtorek, 26.01

  Komuna wraca, likwidowanie miejsc dla niepełnosprawnych, brak pojazdów komunikacji miejskiej przystosowanych dla wózkowiczów... echhhh.... niedługo udowodnicie jak za "starych dobrych czasów" że niepełnosprawnych nie ma...

 6. 6
  +3
  ~ czytelnik
  Wtorek, 26.01

  Czemu znikają miejsca dla niepełnosprawnych bo u nas nie ma władzy prawdziwej tylko same debile rządzą tym miastem . myślą ze u nas jeżdżą samochody tylko na prąd i muszą mieć co jakiś czas ładowarkę a aut mamy tyle co kot napłakał. no i za plan pomysłu ktoś musiał wziąć ciężkie pieniądze .

 7. 7
  +4
  ~ nie cwaniak
  Wtorek, 26.01

  Jak ktoś niżej napisał miejsca dla niepełnosprawnych są wykorzystywane jak ktoś załatwi sobie legitymację. Prosty przykład Leśmiana 5 pod trafo jest miejsce dla niepełnosprawnych a facet mający legitymację tylko jedną stawia dwa samochody, oczywiście swoje, żeby było śmieszniej ten drugi to bagażówka do transportu hahaha, to jaki on jest niepełnosprawny może byście się zajęli takimi cwaniaczkami to zaraz by było jeszcze więcej dostępnych takich miejsc.

 8. 8
  0
  ~ to nie łaska
  Wtorek, 26.01

  A ja uważam , że to jest wynik "pracowitości" wszystkich biorących pieniądze za "opiekę" nad niepełnosprawnymi. To też jest wina Wróblewskiego który ubezwłasnowolnił armię urzędników UM. Sam Wróblewski jeszcze fizycznie jest jako tako sprawny bo biega przed fleszem, ale przyjdzie czas, że wraz z zabranymi miejscami dla niepełnosprawnych zabierze ich dolegliwości. W wielu obszarach już wykazuje niesprawność, ale poczekamy. O poziomie władzy świadczy ich poziom opieki nad słabszym bez litości i łaski. O przyzwoitości władzy w naszym mieście nie wspominam. Obyś odczuł na sobie to co czynisz maluczkim.

 9. 9
  +1
  ~ Mieszkaniec el
  Wtorek, 26.01

  A ja się pytam jak ten samochód tam zaprakuje. Postawili te urządzenie tak że samochód tam parkujący będzie wystawał poza linie parkingu nie mówię o jakimś Smarcie tylko np o kombi

 10. 10
  +1
  ~ Józek z UE
  Wtorek, 26.01

  Do Jolka takie samochody są dwa i właściciele mają w garażu ładowarki

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.69788098335266