Czwartek, 18.08.2022, Imieniny: Helena, Ilona, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ kierowca1
  Poniedziałek, 26.10

  większość powyższych komentarzy została zamieszczona przez egoistów widzących tylko czubek własnego nosa.ślepi i głusi na wszystko.ja jestem najważniejszy,wszystko mi się należy,itp....

 2. 2
  +2
  ~ Takie jeden
  Poniedziałek, 26.10

  Zapraszam na ulicę Brzechwy tu są sami mistrzowie parkowania

 3. 3
  +4
  ~ Parkuj prawidłowo.
  Poniedziałek, 26.10

  Pil - w jakim kraju Ty żyjesz i czy rozumiesz co piszesz i mówisz. Na wszystkich zdjęciach, powtarzam na wszystkich, parkujący ewidentnie złamali przepisy. I te głupawe usprawiedliwienia, bo nie ma parkingów. Jeżeli kupujesz samochód I nie masz garażu lub miejsca parkingowego to musisz się liczyć z problemem zaparkowania. Jednak to nie upoważnia nikogo do łamania przepisów w zakresie parkowania.

 4. 4
  +2
  ~ HvK
  Poniedziałek, 26.10

  Ludzie po prostu parkuja pod blokiem, a ze tam jest nawieszchania jaka jest to inna sprawa. Moze zamiast mistrzowie parkowania tytuł powinien byc " brak infrastruktury 1"

 5. 5
  +1
  ~ HvK
  Poniedziałek, 26.10

  Do parkuj prawidłowo. Skad wiesz ze te klepisska nie naleza do wspolnot mieszkaniowych? Jezeli tak to maja tam prawo parkować. To tak jakbys komus pod domkiem jednorodziinym zakazal parkowac na trawniku.

 6. 6
  +3
  ~ Anty
  Poniedziałek, 26.10

  Zamiast, jako media, zadawać ciężkie pytania władzom miasta o zrobienie większej ilości DARMOWYCH parkingów przy osiedlach, dla mieszkańców, to elbląscy tzw. reporterzy idą na łatwiznę i robią zdjęcia tym, co jakoś próbują sobie radzić bez parkingu. No, ale któż z redakcji odważy się skrytykować nasze władze.

 7. 7
  +3
  ~ szara
  Poniedziałek, 26.10

  oo proszę co najmniej 3 zdjęcia z Górnośląskiej, patusy nie umieją parkować

 8. 8
  +3
  ~ jjjkaa
  Poniedziałek, 26.10

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 9. 9
  0
  ~ uiy22
  Poniedziałek, 26.10

  Przecież mozna inaczej zaparkowac .Drogi osiedliwe ,krowie i inne Znak zakazu są ale dotyczy jezdni a pieszy któredyma przejsc .NOWOWIJSKA .STAROWIEJSKA ITP . Przd blokami wiele miejsc parkingowych za szlabanami popgubili piloty czy co .

 10. 10
  --1
  ~ Były Elblążanin.
  Poniedziałek, 26.10

  Samochody trzeba parkować w błocie bo nie ma parkingów a ,,detektywi" uprzejmie donoszą że ktoś źle parkuje. Urzędasy niech zaplanują parkingi żeby można było bezpiecznie zaparkować w każdym miejscu. Nie żyjemy w czasach furmanek żeby konia na trawniku paść i nie podpuszczajcie,, fotografów" którzy czują się ormowcami.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79783987998962