Wtorek, 20.10.2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Koronawirus
  Przedwczoraj 10:31

  Do "a": zapraszam na spotkanie z chorymi. Albo jak nie wierzysz w wirusa i jestes taki chojrak to zatrudnij sie w szpitalu covidowym. Ciekawe czy leżąc pod respiratorem uwierzysz w pandemie. Jestes tylko czlowiekiem i tez sie mozesz zarazic. A nie wiadomo jak u ciebie przebiegnie choroba... Igraj dalej ze śmiercią:)

 2. 2
  +1
  ~ do koronawirus
  Przedwczoraj 11:20

  nie skorzystam z zaproszenia z chorymi na covid jak również z chorymi na grypę, zapalenie płuc, żółtaczkę czy gangrenę. nie twierdzę że nie wierzę w ogóle i nie chcę zachorować na żadną chorobę. ze śmiercią igra każdy każdego dnia idąc po chodniku czy przechodząc przez ulicę. mi chodzi o nierzetelne dane, z dupy wyjęte dane których nie ma jak zinterpretować. o przypadku śmierci z powodu powikłań pogrypowych jak najbardziej słyszałem i zapewne niektórzy "grypowicze" też potrzebują respiratora. w tym wszystkim chodzi że środki podjęte są niewspółmierne do zagrożenia. bo czym groził lock down i jakie straty wyrządził? wiesz że jest mi znany przypadek samobójstwa z tego powodu?

 3. 3
  --1
  ~ do koronawirus
  Przedwczoraj 11:31

  a teraz wprowadzają obostrzenia już w pażdzierniku. czy ty masz wyobraźnię rzeby sobie wyobrazić że do wiosny będziemy mieli sytuację przy której kryzys z 2008 r. to był tylko taki śmieszny żarcik. taki rząd i media muszą ukrywać przypadki pozwów za złą diagnozę bo to niemożliwe żeby przez tyle czasu z powodu tych teleporad nie doszło do czegoś smutnego w skutkach. zresztą nawet jak nie doszło to w takim razie tylko pozostaje wniosek że tacy lekarze nie są nam potrzebni. i tak większość z nich to znachorzy a nie lekarze. znachorzy na usługach koncernów farmaceutycznych którzy związek z medycyną mieli na uniwersyteckiej bibliotece i wydziale patologii 20 lat temu.

 4. 4
  +1
  ~ zezwolenie
  Przedwczoraj 11:42

  Czyli sądy wyraznie pokazały oblicze że mamy byc zakarzani przez osoby nie noszace masek.Daliście na to zezwolenie.WSTYD jakie to sady.

 5. 5
  +1
  ~ Panstwo bezprawia
  Przedwczoraj 14:01

  Pobity człowiek, a bandzior na wolności. Kobieta motorniczy pobita przez bandziorów zero kar. Łatwa co to za kraj bezprawia. Polska tu sady łagodne dla bandy.

 6. 6
  +1
  ~ do zezwolenie
  Przedwczoraj 22:20

  czytałeś poprzednie wpisy? jak nie to przeczytaj a jeśli dalej obawiasz się zarażeń to wiedz że już dawno się zaraziłeś. głupotą. tam pod czerepem u ciebie chyba tylko cegła dziurawka jest nie mózg.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.70150208473206