Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ pan_jan
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Niestety w Elblągu klasa średnia jest mała i słaba, ciągle na dorobku dlatego rynek usług jest w trudnej sytuacji i niestety generalnie na niskim poziomie, ciężko w nim się utrzymać. Masowej biedy nie stać na wyszukane usługi a garstka zamożnych i tak nie korzysta z usług lokalnych, bo albo ich nie ma albo poziom jest niski. Koło się zamyka a zmiana potrzebuje czasu.

 2. 2
  0
  ~ karola
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  przykro patrzeć ;`(

 3. 3
  +2
  ~ Trusowianin
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Czytam te brednie i płakać mi się chce,sam nie jestem narciarzem,ale często,parę lat temu wychodziłem na zimowe spacery,aby popatrzeć jak szusują narciarze z Trójmiasta,Tczewa, Malborka, Braniewa A nawet Grudziądza i Kwidzyna.Stok miał wzięcie i był obkegany,tylko niestety brak zimowej aury zrobił swoje,czy likwidacja stacji narciarskiej jest najlepszym rozwiązaniem ?Tego nie wiem,lepiej niech się wypowiedzią miłośnicy desek,ja mam swoje zdanie.

 4. 4
  +1
  ~ zez
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Oczekujemy od Ratusza na rozpisanie przetargu na budowę na szczycie Chrobrego zajazdu . A może znajdzie się chętny na budowę kolejki linowej z Chrobrego na Pomnik . Obie inwestycje będą przynosily dochód caly rok .Mowiąc o tym rejonie nie można zapominać o Obwodnicy Wschodniej , Wieczne kilkusetmetrowe korki na Bema o tym przypominają . ale nikt z Ratusza tego nie zauwaza . Widać prezydent czeka na zakonczenie budowy Straży Pozarnej i nowej dzielnicy blokow na Lęczyckiej co doprowadzi do kompletnego zakorkowania Bema i wtedy zacznie mysleć

 5. 5
  0
  ~ Braniewianin
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Często po pracy zimą razem z synem jechaliśmy poszusować na Górę Chrobrego, ale niestety stacja narciarka przestała istnieć. Orczyk w Elblągu nie był za dobry i często się psuł. Moim zdanie powinna być tam jakaś kanapa. (Narciarze nie lubią orczyków.) W ten sposób można by było konkurować z Kurzętnikiem i Wierzycą.

 6. 6
  +3
  ~ marko
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Jak Elbląg DYNAMICZNIE się roZWIJA pod rządami Wróblewskiego i jego kliki która rządzi od 30 lat. Ostatni gasi światło !

 7. 7
  0
  ~ sjestafiesta
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  jurek motorowka i noszowy kazali wam glosowac na wrobla. elblag wspolna sprawa pamietacie? teraz widzicie jak was wydymali. oj glupcy, poki mieszka tu taki tepy elektorat to nigdy nie bedzie normalnie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.