Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Qwerty
  6 dni temu, Poniedziałek, 14.09

  Park linowy tez się zwinął. Polecam nowe hasło reklamowe: Elblag - nic tu nie ma.

 2. 2
  +6
  ~ 100% elblążanin
  6 dni temu, Poniedziałek, 14.09

  Brak słów......

 3. 3
  +3
  ~ Realista
  6 dni temu, Poniedziałek, 14.09

  Grabarz, grabarz, po 3kroc grabarz nie prezydent.

 4. 4
  --1
  ~ Solder
  6 dni temu, Poniedziałek, 14.09

  Wróblewski jak Trzaskowski. Prezydenci o siedmiu boleści.

 5. 5
  0
  ~ Kuziel
  6 dni temu, Wtorek, 15.09

  XD

 6. 6
  +4
  ~ Polak mądry po...-nie sądzę
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Wszyscy tacy oburzeni, a założę sie ze kolejne wybory wygra Wróbel, tak jak wcześniej jego poprzednik. Sami pogrzebaliście Elbląg wybierając takich nieudaczników.

 7. 7
  +2
  ~ ell
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  A do kogo wy macie pretensje, taki mamy klimat, nie ma zimy nie ma stoku, a za brak egzotycznej roślinności też ponosi winę prezydent, bo za mało słońca? Narzekanie to wasz jedyny sens życia, szkoda, że pozbawiony zdrowego rozumu i rozsądku, co do basenu proszę inwestować, nie bać się, na pewno super biznes, kupicie sobie szybko limuzynę i będziecie wozić się po świecie, to takie proste, miasto pewnie odda za przysłowiową złotówkę, gdzie te tłumy chętnych? Łapki w górę,

 8. 8
  +1
  ~ Rita
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Wszyscy narzekają na władze miasta a one same się przecież nie wybrały prawda??? Najłatwiej napisać sobie obraźliwy, często mało trafny komentarz aniżeli iść na wybory i oddać głos w oczekiwaniu na zmiany. Utrzymywać coś co nie ma sensu, nie jest rentowne i sorry ale jestem częstym bywalcem tamtych rejonów miasta o każdej porze roku i jakoś tłumów na tym stoku nie było. Wątpię też w to, że turyści tłumnie będą zjeżdżać do Elbląga na narty... Mało prawdopodobne. Elbląg jest ciekawszy od strony historycznej i w to trzeba inwestować.

 9. 9
  +3
  ~ nareszcie
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Długo kumple czekali i przedłużali ewakuację złomu mając nadzieję, że królik znajomym wypłaci oczekiwane miliony. Podobno ktoś trasą zjazdową mknął harleyem aby zobaczyć te cuda techniki . A że Miasto nie ma pomysłu na Chrobrego? A na co Miasto ma Pomysł? Basen? Dolinkę? Bażantarnię? rewitalizację parków - cmentarzy? Na chodniki? Na jezdnie (sam Antek mówi że są jak ser szwajcarski!!!)? Szkoły? Zdrowie? Tańsze ciepło (pod słowem honoru)? Tylko został pomysł na słupowanie i wpłatomatowanie podwładnych - pomysły psl.

 10. 10
  +3
  ~ maruda
  5 dni temu, Wtorek, 15.09

  Jest wiele miasteczek bez zjazdów narciarskich, parków linowych a nawet basenów i żyje się tam spokojnie i przyjemnie. Chyba nie w inwestycjach tkwi problem ale w ludziach. Jak czytam te marudne komentarze malkontentów, którym nic się nie podoba to mi ręce opadają. Zacznijmy od siebie, od stworzenia przyjaznej atmosfery w mieście. Ilu z was zjechało na tym stoku choć raz? Poza tym pejzaż bez tych słupów będzie dużo ładniejszy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.