Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Czytający ze zrozumieniem
  Piątek, 10.07

  Na Portelu senator Wcisła miażdży gadanie elbląskich działaczy PiS, cytując dokumenty ministerstwa. Ciekawe, jakie dokumenty mogą pokazać elbląski poseł PiS.

 2. 2
  +1
  ~ hd
  Piątek, 10.07

  Wcisła już miażdzył przekop 8 lat.Trzeba przyznać,że skutecznie.

 3. 3
  --1
  ~ ket
  Piątek, 10.07

  @homohomini : A po h...j wypływać na Bałtyk, żeby handlować z Rosją ? Zalewem nie bliżej ? I czym handlować ? Ruskim węglem???

 4. 4
  +4
  ~ Krecik
  Piątek, 10.07

  Powiedzcie mi ludzie znad zalewu, czy wy chcecie ten przekop czy nie? Im więcej czytam na ten temat tym bardziej jestem głupi. Niby większość Polski chce, a najbardziej zainteresowani nie. Jak to jest?

 5. 5
  0
  ~ stan kasy i umysłu
  Piątek, 10.07

  Elbląg, to stan umysłu i tego już dowiedli zarówno "parlamentarzyści" jak i elektorat - casus wyborów lońka, portasa, wcisły, eli, ... . A elektorat? Obłędne myślenie i "argumenty" wbrew faktom. Pampi z Zawady - jego stan jest już beznadziejny. Ktoś pisze "mówią dokumenty" - to zapisz, że odbywa się wyprawa wróblewskiego z wilkiem na Marsa. Będzie dokument i wyprzedzimy Chińczyka. Gospodarczo ani strategicznie nic przekop Elblągowi ani Polsce nie da - będzie drogą atrakcją turystyczną i koniec. Nie , nie w męskich spodniach:). Przekop miał zmienić czerwony elektorat elbląski. Kim , jako ludzie, są ci co opowiadają ewangelie o prerogatywach prezydenta RP? przecież 8 klasista je zna. Ci ludzie w korycie zostawili honor, przyzwoitość własną i rodziny, godność człowieka. Obrzydliwe typy.

 6. 6
  +1
  ~ Czytelnik65
  Sobota, 11.07

  Jak zostaniemy obłożeni kolejnym podatkiem bo rząd już wydał pieniądze, to wtedy spotkajcie się z tym gremium i zapytajcie dlaczego nie reagowali wcześniej na złą gospodarkę. Nie jest ważne w której ławie kościelnej siedzisz, ważne jest czy wierzysz w to co czynisz bliźniemu.

 7. 7
  +1
  ~ Dla mnie też Dziwne.
  Poniedziałek, 13.07

  do Dziwne Jurek motorówka od lat był za przekopem, a teraz jak nie on kopie to be. Pan Jurek motorówka!...super to napisane i to jest szczera prawda. On był !!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.