Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kolo
  Piątek, 10.07

  Hi hi hi ... przekop tak mu przysporzy głosów, jak w pierwszej turze. Którą - przypomnijmy - wygrał w naszym mieście Trzaskowski, pomimo że nie jest zwolennikiem przekopu. Przewiduję w Elblągu zwycięstwo Trzaskowskiego i to pewnie przewagą około 10 procent.

 2. 2
  +3
  pampi - ZAWADA
  Piątek, 10.07

  Przekop oczywiście , że ma wpływ na lokalną gospodarkę . Ludzie mają pracę , ktoś musi fizycznie go wybudować , ktoś musi dostarczyć materiały , ktoś te materiały musi wykonać itp. itd . A co do efektywności ekonomicznej , można ją dopiero ocenić po kilku latach jego otwarcia . Nie pisać o jakimś wkurzaniu Rosji .Zbyt duże państwo by się przejmować kilometrowym przekopem . Mają poważniejsze tematy . Głosowanie na Prezydenta Dudę jest słuszne moim zdaniem , gdyż Pan Trzaskowski jest osobą praktycznie nieznaną dla wyborców . Jedynie co tak naprawdę wiemy to tylko to , że jest prezydentem Warszawy , w której wygrał w I turze wybory ale ...co jest bardzo zastanawiające w województwie mazowieckim już je przegrał . Co świadczy o braku poparcia , po za bogatą stolicą Polski .

 3. 3
  +4
  ~ gadanie głupot
  Piątek, 10.07

  Nikt nie wstrzyma przekopu. Kary za zerwanie kontraktu kilkakrotnie przekroczą koszt jego budowy. Ponadto prezydent RP nie ma takiej siły sprawczej - może jedynie się rozebrać pod żyrandolem i pilnować swojego ubrania. Duda nie dał rady macierewiczowi i kurskiemu. Obaj powiadają co "zrobią", a mogą zrobić tylko "dużo" , niczym nasz grodzki "prezydent". Pisiści czują pismo nosem i kłamią a budka jak to budka - w środku pusta. Przekop będzie atrakcją turystyczną.

 4. 4
  +5
  ~ azenob
  Piątek, 10.07

  Do"FIKCJA STAŁA SIĘ PRAWDĄ " i "ANNA " ,macie rację . Po co się uczyć , po co dążyć do jakichś celów, po co mieć jakieś ambicje . Wystarczy iść do kogoś do pracy odpracować 8 godz. dziennie , mieszkać w bloku komunalnym. Takie szare życie...

 5. 5
  +10
  ~ Dziwne
  Piątek, 10.07

  Teraz wszyscy krytykują przekop na czele z Jurkiem motorówką a przecież to. Jurek motorówka od lat był za przekopem a teraz jak nie on kopie to be

 6. 6
  --2
  ~ KUNEGUNDA
  Piątek, 10.07

  A właśnie, że ja zagłosuję na pana Rafała Trzaskowskiego przeciwko temu co mówi PIS Traks, Wilk i Pruszak dość mamy PIS

 7. 7
  +5
  ~ jan-49
  Piątek, 10.07

  obudzil sie przed samymi wyborami jurek motorowka do tej pory grzal lawy poselske i bral kase za nierobstwo ale jak grunt zaczyna sie palic pod nogami od razu jaki aktywny sie zrobil i obiecuje zlote gory po prostu raj na ziemi chlopie rzadziles w elblagu i co zdzialales nic zero tak jak twoj partyjny kolezka jestescie tylko pajacami do glosowania jak prezes kaze i przestac robic z ludzi idiotow i opowiadac dyrdymaly ludzie cie znaja i pamietaja takze z ELSINU jaki byles zdolny w rzadzeniu

 8. 8
  +2
  ~ Kryspin
  Piątek, 10.07

  Znów PiS-owcy działacze próbują oszukiwać Elblążan. Prezydent ma niewiele do powiedzenia przy prowadzonej inwestycji przez rząd Morawieckiego. Niby jak miałby zablokować inwestycję? To jak w przysłowiu: "Straszenie babci ....czymś tam". Nie dajmy się oszukiwać cwaniaczkom.

 9. 9
  +2
  ~ zofia
  Piątek, 10.07

  tych panow na zdjęciu widze zawsze raz na 4 lata ,kiedy sa wybory . szkoda ,że ulubiony i wybierany zawsze posel krasulski nie zdążył na to spotkanie , Już piata kadencję walczy w sejmie z wrodzona niesmialoscią i nie wypowiada sie z mownicy , ale twardo walczy o sprawy Elblaga ,mimo ,że od 6 lat jest emerytem , czyli sie poswieca dla nas ,a ludzie ,go nie rozumieją ,mysląc ,że nic nie robi w sejmie tylko bierze diety poselskie za nie robienie , a przecież jest innaczej i pokarze to w koncu w VI kadencji .

 10. 10
  +4
  ~ homohomini
  Piątek, 10.07

  Do autora ~ Fikcja stała się prawdą. Nie ma Pan racji. Kanał "na złość Rosji" buduje PiS, ale ta inwestycja ma uzasadnienie gospodarcze. Dla Elbląga to najważniejsze przedsięwzięcie finansowane centralnie. Głupotą jest porównywanie portu w Elblągu z portem w Gdańsku, ale też i temu inwestycja nie służy. Handel z Rosją z wykorzystaniem transportu wodnego nabierze innej kalkulacji, gdy będą mogły przewozić je jednostki o ładowności 4 tys. ton, a nie 700 ton, jak to jest obecnie. To wszystko można znaleźć w dokumentach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.