Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Lola
  Sobota, 04.07

  Czekac tylko jak inwestorzy pozawijaja budowy. Ludzie potrafia tylko jeczec i narzekac. Starowka nigdy nie bedzie wygladala jak sprzed wojny.

 2. 2
  +3
  ~ Obi
  Sobota, 04.07

  Tylko rekonstrukcja przedwojennej zabudowy. Żadnej retrowersji i budynków z plastiku, pustaków i styropianu!

 3. 3
  +2
  ~ weź_przestań
  Sobota, 04.07

  Straszliwa jest ta pochwała bylejakości i ciągnięcia tego miasta w dół. Jeśli elblążanie nie będą mieli żadnych ambicji to Elbląg wkrótce stanie się największą i najbrzydszą wsią w Polsce.

 4. 4
  0
  ~ Rebecca Bärbel Von Schmidt
  Sobota, 04.07

  Zamiast tworzyć irracjonalne petycje, do roboty hołoto!

 5. 5
  --1
  ~ liczmanka
  Sobota, 04.07

  Brawo!!! Pierwszy tekst - od "7-dmiu" lat bez liczebnikowych dziwolągów?

 6. 6
  --1
  ~ pozdrawiaczka
  Sobota, 04.07

  A mogło być, że w ciągu "3-ech dni i 400-rysta"? :) BRAWO!!!!

 7. 7
  --4
  ~ Jaaag
  Sobota, 04.07

  Towarzystwo wzajemnej adoracji. Działka na której ma stanąć inwestycja była przedmiotem przetargu prowadzonego przez UM w Elblągu. Kupiła ja spółka z Olsztyna (realizuje budynek przy Królewieckiej) za ponad dwa miliony złotych a następnie sprzedała obecnemu inwestorowi z odpowiednim zyskiem. Dlaczego tych 400 elblążan nie złożyło się na działkę i nie realizują obecnie odbudowy Starówki wg pierwowzoru? Nie ma problemu dołóżcie się do interesu, kupcie mieszkania po 15.000 zł za 1m2 - deweloper przy waszej pomocy na pewno zrealizuje inwestycje odtwarzając budynki zgodnie z oryginałem.

 8. 8
  +2
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Niedziela, 05.07

  Do osób (a raczej do osoby) komentujących pod linkami petycja to pomyłka, petycja petycja i in. Ciekawe, jaką funkcja przypada tobie w układzie decyzyjne - projektujaco - wykonawczym bloku mieszkalnego o nazwie Bulvar na Starym Mieście. Na odbudowę ulicy Bednarskiej i w ogóle starówki w Elblągu mogą być i są różne spojrzenia. Tu jednak ktoś tendencyjnie broni interesu developera, wiedzącego że bezpowrotnie niszczy ducha miejsca w którym planuje wstawić swoje "ponadczasowe arcydzieło" ale usiłuje to sprzedać jako sukces Elbląga. A niestety tak nie jest.

 9. 9
  +1
  ~ ann
  Niedziela, 05.07

  Do ~ babcia: Poseł L. Krasulski przez te wszystkie kadencje nic nie zrobił dla miasta ! On jest od spraw ważniejszych......uważnie obserwuje ramiona Prezesa :D

 10. 10
  +1
  ~ Włodek
  Piątek, 11.09

  Nie jestem z Elbląga, ale często bywam na Starówce, a że czasami są ze mną moi klienci z głownie krajów tzw. Europy Zachodniej, to lubię co nieco im poopowiadać i posłuchać, co oni mają do powiedzenia. A mają mniej więcej to: miejsce z potencjałem, super, że się rozbudowuje, niektóre realizacje lepsze, inne okropne, ale ogólnie interesujące. Ale dlaczego tak mało roślin, kwiatów, krzewów przy placu katedralnym, dlaczego tak słabo jest zagospodarowany, nic się tam nie dzieje, dlaczego na uliczkach mnóstwo aut a ludzi spacerujących połowę mniej. Mnóstwo pustych lokali "na wynajem". A pustych bo nie ma ruchu pieszego i atrakcji. Trochę mieszkańców, garstka turystów, a reszta rozjeżdża Starówkę. Nie chcieliby tu mieszkać, bo ani nie jest przyjaźnie pod mieszkańców ani pod turystów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94057607650757