Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (82)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ hugo
  Niedziela, 21.06

  Mnie bardziej przeszkadzają kosiarki do trawy.

 2. 2
  +1
  ~ agata
  Niedziela, 21.06

  Do wypoczywającego na działce- to czemu używasz kosiarki która jest głośniejsza niż samolot .Jest przepis ze kosić nie wolno w soboty i niedziele,tymczasem muzyka kosiarek wali ile wlezie.

 3. 3
  0
  ~ Do Trr
  Niedziela, 21.06

  Tak bede kosił i już, nie złośliwość tylko o 8 rano jeszcze nikogo nie ma.

 4. 4
  0
  ~ Kosiarz
  Niedziela, 21.06

  Proszę pokazać ten przepis o zakazie koszenia w weekendy?

 5. 5
  +2
  ~ Płock-znalezione w sieci
  Niedziela, 21.06

  aga • 13 minut temu Mieszkam 4km od lotniska w Płocku.Hałas ciągle krążących samolotów jest rzeczywiście nie do zniesienia.Przecież można odlecieć trochę dalej ,raz 10 km,drugi 15 w różnych kierunkach,taki hałas, rozmyty na większym obszarze,będzie zapewne mniej uciążliwy i do wytrzymania.Rozumiem problem wyciągania szybowców ,który musi być w obszarze lotniska ale loty szkoleniowe samolotów i helikopterow można ,przy odrobinie wyobrażni zorganizować tak aby odciążyć i tak głośny obszar przylotniskowy.Chronimy prawo do życia żabek i motylków,nauczmy się szanować również prawa ludzi.Może wtedy widok przelatującego samolotu będzie cieszył a nie wzbudzał przerażenie i agresję,która kiedyś wybuchnie..Więcej empatii to na pewno mniej problemów dla obu stron.

 6. 6
  +2
  ~ Zdziwiona
  Poniedziałek, 22.06

  Najsmutniejsze jest to, że Pan Prezydent milczy. Przecież, jak się okazało, to nie Aeroklub organizuje te nieszczęsne loty, tylko prywatna firma-spólka i to nie z Elbląga (czytaliśmy na Portelu). Czy tak powinno być? Czy Miasto Elbląg ma z tego jakąś korzyść, czy tylko te koszmarne weekendy?

 7. 7
  --3
  ~ Sylwia
  Poniedziałek, 22.06

  Co za człowiek. Trzeba sobie w bieszczadzkiej głuszy dom kupić i po problemie.... Chyba, że tam też zacznie jej, i jej podobnym, ptaków ćwierkanie przeszkadzać

 8. 8
  --3
  ~ Sylwia
  Poniedziałek, 22.06

  U bardzo dobrze, że wszędzie ta niezwykle zrzędliwa dostaje Pani takie informacje. Co to z tymi ludźmi się wyrabia. Wszędzie problem.... Polecam stopery woskowe do uszu, dostępne w aptekach po ok 5 zł.....

 9. 9
  0
  ~ do agaty
  Poniedziałek, 22.06

  @ agata - Jest przepis ze kosić nie wolno w soboty i niedziele. Gdzie jest taki przepis, możesz go podać????? Ciekawe kiedy mają kosić trawę ci, którzy pracują od rana do wieczora w powszedni dzień?

 10. 10
  --1
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 22.06

  Żałosne. Miasto mocherow. Wszystko przeszkadza. Dlatego ludzie uciekają z ega bo takiej babie jednej czy drugiej przeszkadza wszystko. Polecam się zamknąć w piwnicy, fakt może śmierdzi czy zwierzaki chodzą, ale nie warczą przymajmiej jak samoloty.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.