Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (82)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ mama
  Niedziela, 21.06

  Szanowna Pani A co mają powiedzieć mieszkańcy Starówki, gdzie szczególnie latem, w weekendy jest bardzo głośno, ponieważ odbywają się tu różnego rodzaju imprezy, w tym koncerty muzyczne i to do późnych godzin nocnych. Takie są m.in. minusy zamieszkiwania w dużych miastach!

 2. 2
  --2
  ~ Dramat
  Niedziela, 21.06

  Słuchaj nic nie zmienisz. Możemy tak sobie pisać do końca świata, bede kosił i tyle, jak wygląda moja dzialka to moja sprawa, wlasnie ide po kosiarkę. Miłego dnia i powodzenia.

 3. 3
  0
  ~ lech
  Niedziela, 21.06

  jak mi przeszkadzał hałas w mieście przeprowadziłem się do Zajączkowa.

 4. 4
  +2
  ~ ikiv
  Niedziela, 21.06

  Zlikwidować ! , " lotnisko mamy w Berlinie "

 5. 5
  +3
  ~ Pilot śmigłowca
  Niedziela, 21.06

  Piloci z Trójmiasta niech sobie startują i hałasują w Gdańsku. To jest tak jakby ktoś wam podrzucał swoje śmieci i tłumaczył, ze przecież są posegregowane. Kto lokalnie zarabia na tych lotach?

 6. 6
  +2
  ~ Ogrodnik
  Niedziela, 21.06

  Proszę przeczytajcie, co napisał przedstawiciel tej firm na Portelu, która te loty organizuje. On napisał, że codziennie mają skargi mieszkańców, czyli coś w tym jest. To nie nasz Aeroklub to organizuje, tylko firma, która organizuje skoki komercyjne. Pan sam przyznaje, że latają tylko w weekendy (dlaczego ni e tygodniu?). Dzisiaj od 10.30 znów warczał. O 15.30 jeszcze go było słychać. A Pan twierdzi, że latają najwyżej 3 godziny. Tera jest cisza. jak milo. nareszcie. Ale pewnie zaraz znów zaczną

 7. 7
  +3
  ~ Trr
  Niedziela, 21.06

  @Dramat: Czyli jest to kwestia Pana złośliwości? "Będę kosił i już!". Smutne to jest i dziecinne z Pana strony. W dodatku na złość idzie pan po 8 rano po kosiarkę. Może by tak odrobinę kultury osobistej i życzliwości do ludzi?

 8. 8
  --2
  ~ jan-49
  Niedziela, 21.06

  do mamy widzialy galy co braly chcialo sie mieszkac na starowce? to teraz nie narzekac albo wypad np.na wies

 9. 9
  +1
  ~ mis
  Niedziela, 21.06

  zestrzelic i bedzie spokuj a AREOKLUB ZLIKWIDOWAC TO STARE HITLEROWSKIE LOTNISKO ZADNEGO POZYTKU DLA MIASTA

 10. 10
  --3
  ~ zatorzanka
  Niedziela, 21.06

  Jestem mieszkanką ul Lotniczej , z lotami stykam sie codziennie,wg tej pani powinnam być już głucha ,nie jestem. Myślę że ta osoba jest nową mieszkanką okolic Sadowej i Grunwaldzkiej.Mieszkam 35 lat i nigdy nie słyszałam skarg a tu proszę jakiejś paniusi przeszkadza .Może sąsiad lata i mu zazdrości. Pare lat temu była podobna sprawa ze złomowiskiem.Ludzie jak kupujecie mieszkania to oglądajcie okolicę gdzie chcecie zamieszkać a nie robicie zamieszanie , robicie z siebie głupków. Jeszczę troche to pogotowie na sygnale będzie przeszkadzało.Co sie z tymi ludżmi dzieje?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.