Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (82)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ takipodpis
  Wtorek, 16.06

  Jeśli loty są widokowe i nad miastem, to gdzie mają latać? Nad podmiejskim lasem? Człowiek myślący, kiedy chce zadomowić się w nowym miejscu najpierw sprawdza co to za dzielnica i jaka jest jej specyfika. Jeśli stara dzielnica staje się z jakiegoś powodu nieznośna to ją zmieniamy. Albo żądamy obniżki kosztów mieszkania. Listy to pisać ale z żądaniem obniżki czynszu z powodu spadku komfortu.

 2. 2
  --3
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 16.06

  Ja mieszkam przy ulicy Skrzydlatej i mnie nie przeszkadza , wark samolotów. Osoby które są uczulone na wark samolotów i samochodów powinni zamieszkać w lesie daleko od ludzi

 3. 3
  --2
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 16.06

  Straciłem słuch i poszedłem do lekarza .Pan doktor po dokładnych badaniach , powiedział ,że ja mam stracone 80 procent słuchu , Bardzo dużo ogląda pan telewizję i ostatnio nie słysze pan co mówi kandydat na prezydenta R .Trzaskowski . A jak pan słyszy jak mówi obecny prezydent A, DUDA, PANIE DOKTORZE Jak Duda mówi to ja WSZYSTKO ROZUMIE I BARDZO DOBRZE SŁYSZE .

 4. 4
  +7
  ~ Ogrodniczka
  Wtorek, 16.06

  Większość z osób komentujących nie zrozumiała tego listu. Tu nie chodzi o wszystkie samoloty latające nad Elblągiem tylko o ten jeden "weekendowy". właśnie teraz od pół godziny lata bezpośrednio nad moim domem inny samolot-biały (nie znam się na samolotach) i mnie on wcale nie przeszkadza. Natomiast ten stary, głośny, "weekendowy" strasznie mnie drażni.

 5. 5
  --2
  ~ 303
  Środa, 17.06

  Ja ***ziele w jakim kraju ja żyje? w stanach to są dumni ze latają. Słowa Drzewieckiego cytuje :Polska to dziwny kraj Itd.

 6. 6
  +5
  ~ asia
  Czwartek, 18.06

  Chronimy prawo żabek i motylków do życia w spokoju.A co z prawem ludzi do takiego życia ? Ten hałas jest rzeczywiście nie do zniesienia.Ciekaw jestem jakie byłyby reakcje gdyby był on generowany nad lasami a nie nad ludzkimi domami.To jest niehumanitarne.Prawo jednoznacznie stwierdza,że uciązliwości należy zamknąc w granicach działki albo je zlikwidować .Swoją drogą miasto i mieszkańcy z tego lotniska i aeroklubu pożytku żadnego nie mają.

 7. 7
  +2
  ~ anka
  Czwartek, 18.06

  Armia USA przeprowadziła badania.Wynika z nich , że właśnie wśród lotników jest największa grupa mężczyzn leczących kompleksy.Chcą w ten sposób podnieść swoją wartość.Głównie chodzi o syndrom tzw. ,,małego członka",co niestety wyniki tych badań potwierdzają.Chcą być ,,macho" a możliwości brak.Taka ciekawostka.Link do strony ponizej.

 8. 8
  --2
  ~ Zatorze
  Piątek, 19.06

  Sąsiad wiedziałeś gdzie kupujesz działkę. Ja mieszkam na zatorzu. Po jednej stronie tory po drugiej lotnisko. Nic mi nie przeszkadza. Znajdzcie ludzie sobie nową działkę albo przeprowadzcie się w inny rejon miasta.

 9. 9
  --6
  ~ Antoni
  Piątek, 19.06

  Lotnisko istnieje od 1915r. Jesteście umysłowo chorzy? Po ch...sie tam budowaliście lub kupiliście mieszkania? Ktoś na siłę was tam zasiedlił? Myśleliście, że po lotnisku latawce tylko latają? Ukarał bym tą babę za taki list i wszystkich którzy tam sie wprowadzili i teraz maja pretensję. Pozdrawiam tych idiotów.

 10. 10
  +1
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 19.06

  Do Dramat. Jeżeli jesteś nie wierzący i pracujesz w niedzielę, to uszanuj innych którzy z rodzina jadą na działkę by odpocząć. Masz prawie cały tydzień by wykosić działkę. W Niemczech to sąsiedzi by cię szybko nauczyli szacunku do innych. Gdzie ty się wychowałeś?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.