Niedziela, 28.11.2021, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ krętki i krętacze
  Czwartek, 04.06

  Taniec Więcławskiej wszyscy widzieli. Kto jej uwierzył? Podobnie tutaj - ktoś ujawnił plany wróblewskiego i psl w sprawie SP 9 skoro taka operacja gaśnicza z wysłaniem Sowickiej do szkoły ma miejsce. Ja przez to wiem kto powiedział dyrektorowi szkoły jaki będzie los tej placówki. Bażantarnia, Dolinka, basen adolfa, Chrobry, ... . Teraz SP9, mimo że jakieś CUW czerepak wyremontował i wyposażył za miliony. Zapytam jak Icek umierający i widzący przy sobie całą rodzinę - wróblewski, do cholery, kto pilnuje interesu w mieście? Czerepak i psl? Gdyby dyr. SP 9 dał się zesłupować i wpłacił na właściwy kww czerepaka, to nie było by kłopotu a solidny remont z kuchnią jak w SP na Agrikola. SP 18 dostaje pełnymi garściami. Na Sycylii też tak jest.

 2. 2
  --7
  ~ Nie do uwierzenia
  Czwartek, 04.06

  ?ale szczęście była telewizja i widać jak niegodnie i populistcznie zachowywali się nauczyciele tej szkoły włącz nie z dyrektorem.

 3. 3
  +5
  ~ Gazowana z sokiem
  Czwartek, 04.06

  Nie wiem kto wymyślil tę ksywę Więcławska, ale trafione w sedno.Czyste Wilkowyje zrobili z miasta onegdaj wojewódzkiego, obciach i nic więcej

 4. 4
  +5
  ~ może, może, może ...
  Czwartek, 04.06

  ~"nie do uwierzenia" - a telewizja była "nasza"? Wystarczyło powiedzieć z wysokości 3 piętra UM , że likwidacji SP 9 nie będzie w tym półroczu. Skoro nakazano Sowickiej przybycie w starym płaszczyku, to znaczy że to ona postraszyła dyrektora i środowisko że zlikwiduje im szkołę. Kobieta mająca przez 4 lata nieograniczony wpływ na wróblewskiego może wszystko. Nawet jeśli logika mówi co innego. A może nauczyciele SP 9 są nieprawomyślni albo oporni wobec jednostek wybitnych z UM i ich pomysłów? A może wróblewski w zlikwidowanej SP 9 chciał utworzyć Pogotowie Socjalne które autorytarnie zlikwidował na Królewieckiej?

 5. 5
  +7
  ~ Ramona
  Piątek, 05.06

  Pampi ma racje. Dobre i zasadne pytania.

 6. 6
  --1
  ~ Gustaw .
  Piątek, 05.06

  Może znać prawdę , wiem kto jest pod tym nickiem .

 7. 7
  +1
  ~ 100% elblążanin
  Piątek, 05.06

  Dyrektorka edukacji to najważniejszy dyrektor w UM..... ??? Prawa ręka prezydenta.....

 8. 8
  +4
  ~ Wrotek
  Piątek, 05.06

  Prawą jest inna dyrektorka, dyrektorka sekretarek, a ta jest jak Becia Sz.

 9. 9
  +4
  ~ rodzic
  Piątek, 05.06

  Sowicka kłamała od początku do końca, mieszała się w swoich kłamstwach, a na koniec uciekła. Próbowała winę zrzucić na Dyrektora szkoły. Nikt jej nie wierzył, bo my rodzice nie jesteśmy głupi. O likwidacji gimnazjów też nikt nie mówił, a nie istnieją. Używali pięknych słów. Sowicka nawet tego nie potrafi. Zamiast zjednać ludzi tylko ich rozwścieczyła.

 10. 10
  +1
  ~ Wyborca
  Piątek, 05.06

  Macie moeszkancy podziekowanie ze glosowaliscie na P O i PSL i SLD. Moze tp Was czegos nauczy ze im sie nie wierzy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.65056204795837