Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ nauczyciel
  Sobota, 23.05

  kłamstwo! Nauczyciele sa zwalniani! Od nich prezydent zaczął oszczędności!

 2. 2
  +15
  ~ Dddddd2786
  Sobota, 23.05

  ZA TEN B.... L co wyrabia WW OD KILKU MCY TO NALEZY MU SIĘ ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE OD PRACOWNIKÓW POSZKODOWANYCH BRANŻ I MIESZKAŃCÓW CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIELISMY OD LAT PO PROSTU CZAS SIĘ LECZYĆ.. TYLKO ŻE JUŻ ZA POZNO

 3. 3
  +16
  ~ Normalna
  Niedziela, 24.05

  SPRAWDZCIE STAN ZATRUDNIENIA W MOSIRZE!!! TAM WSZYSCY CO TRACILI POSADY W POLITYCE TAM LADOWALI. TAKA JEDNOSTKA MA PRZESZLO 100 ETATOW. ZROBIC TAM CIECIA I BEDZIE KASY

 4. 4
  +11
  ~ e-g
  Niedziela, 24.05

  Ciągle wam brakuje pieniędzy na oświatę - a na kogo one idą. Na nasze dzieci, wnuki. .. .. A w kogo w końcu inwestować w tym mieście, aby było lepiej. Obudzcie się włodzarze.

 5. 5
  +12
  ~ 100% elblążanin
  Niedziela, 24.05

  Departament Edukacji nie sprzyja edukacji.........

 6. 6
  +9
  ~ pracownik socjalny
  Niedziela, 24.05

  Ciekawe kto będzie następny, zwykli pracownicy urzędu miejskiego? innych jednostek podległych? w MOPS już to się zaczęło, tam i tak nie ma kto pracować, ale najlepiej zlikwidować wolne etaty, a dodatkowe obowiązki rozłożyć na tych, którzy jeszcze zostali. Niech się cieszą, że mają pracę, ale jakim kosztem.

 7. 7
  +10
  ~ xgh
  Niedziela, 24.05

  Departament Edukacji do likwidacji - standaryzacja! Jeśli ktoś chyba ma problem z ludźmi, nie wie, że kapitał ludzki to najważniejsza inwestycja w każdej gospodarce, a edukacja to podstawa rozwoju gospodarki, to chyba powinien zmienić pracę. W tym mieście, i w tym obszarze tylko stagnacja. Dobry dyrektor dba o swoje "podwórko", zależy mu na rozwoju, jakości naszych dzieci, wnuków, czy pracowników. Mam wrażenie, że te tuzy UM to chyba mieli pod górkę do szkoły, a wiatr wił w oczy!

 8. 8
  +7
  ~ Straszony
  Niedziela, 24.05

  Juz zaczynaja straszyć ze trzebz sie cieszyc ze jest praca, ale jaka praca? Za te grosze ,? Za balagan za wyzysk , za mobbing? Czasem nie ma tego złego coby na dobre nie wyszlo , ale najpierw zanim znowu wzorem lat 90tych będą straszyc niech zrobią porządek z emerytami,z tymi co juz maja wiek emerytalny i dalej swoją mentalnością utrudniają ludziom pracę, z dodatkowo niepotrzebnie utworzonymi stanowiskami , które tylko są kosztami , a potem niech ocenią kto pracowal, kto bawil się zdalnie , pamietajmy ze straszą tylko słabi, ta sytuacja niewątpliwie ukazuje co tu się wyprawia i rowniez reagują nz to niektorzy radni

 9. 9
  +7
  ~ Dorotka 5801
  Niedziela, 24.05

  Zawsze gdy wypowiada się pan prezydent to slyszymy niema ciągle bieda to ktoś to nie potrafi zarządzić naszymi pieniedzmi.Trzeba szybko zrobić z tym porządek w szkolach i przedszkolach pracuje się za najniższą ustawowo wyliczona pensję za minimum socjalne .No to nasz urząd wymyślił że to i tak za dużo i trzeba zabrać.Na wszystkim oszczędzać zacznijmy od urzędu.Ostatnio ciągle slyszymy o obnizkach pensji ale że w ZUS dostali podwyżkę to cisza.

 10. 10
  +6
  ~ Mario
  Niedziela, 24.05

  Od 10 lat nie mieszkam w Elblągu, ale przez te 10 lat zaobserwowalem okrutne zgnojenie Elblaga przez wladze. Kochani Elblążanie, czy ten czlowiek z twarza prawdziwego komunisty ma naprawde reprezentować Elbląg? A raczej ma racje on, z taka twarza trzeba sie zaszyc i nic nie robic.!!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77600979804993