Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Niko
  Ponad tydzień temu, Piątek, 22.05

  PROPONUJE ZEBY NAGLOSNIC SPRAWĘ W MEDIACH I ZROBIĆ STRAJK POD URZĘDEM MIEJSKIM PRACOWNIKOW POSZKODOWANYCH.. TO CO WYRABIA WŁADZA W DZISIEJSZYCH CZASACH TO SA KPINY..... Z NAJBIEDNIEJSZYCH.. NAGŁAŚNIAĆ SPRAWĘ NAGŁAŚNIAĆ I NASLAC TELEWIZJĘ ZEBY IM SIĘ TYLKI ZA TRZĘSŁY...NAJLEPSZYM. PROGRAMEM BĘDZIE UWAGA .... TA SPRAWA TO JEST SKANDAL ...

 2. 2
  +15
  ~ Margaret
  Ponad tydzień temu, Piątek, 22.05

  Tyle wpisów, i ani jednego pozytywnego komentarza, oj słabo władzuchna jest odbierana, to już nawet pseudo przyjaciele nie lubią go. Mam pytanie, czy prezydent ma nas za idiotów, czy ...? Każdy mierzy ludzi swoją miarką, albo miarką prezesa, a panowie to chyba zagubili się, naoglądali się brazylijskich seriali, bo to chyba taki poziom. A w tej edukacji to powinno się w pierwszej kolejności zrobić porządek, jak ktoś tak niekompetentny może pracować, no i tu standaryzację trzeba zrobić, a nie typizację z unifikacją!

 3. 3
  +18
  ~ e-g
  Ponad tydzień temu, Sobota, 23.05

  Standaryzacja przeprowadzona była wczesniej za rządów Pani Prezydent i Pana dyrektora z SP1.

 4. 4
  +20
  ~ li
  Ponad tydzień temu, Sobota, 23.05

  Po prostu trzeba to zestandaryzować według wymiaru szkoły i ilości dzieci = Panie N co wygadujesz - metry do sprzatania są ciągle te same, a według pana mniej dzieci więce jmetrów do sprzątnia na 1 sprzątaczkę!

 5. 5
  +13
  ~ kiki
  Ponad tydzień temu, Sobota, 23.05

  No i jak się czuje pan radny "lokalny celebryta" Bogusław Tołwiński i to w dodatku że jest nauczycielem? Czy dalej będzie pan radny Tołwiński zabiegał o stanowisko doradcy prezydenta ds sportu? A może by pan wszedł w kontakt z panem radnym "obniżka" Tomczyńskim i przygotowali uchwałę o zmniejszeniu diet radnych? Chyba przynajmniej by się pan nie ośmieszał?

 6. 6
  +17
  ~ ki
  Ponad tydzień temu, Sobota, 23.05

  Czyżby naszym włodarzom ktoś założył klapki na uszy - cyba nie mieli do czynienia z ekonomią (jeden napewno - specjalista od maseczek)

 7. 7
  +9
  ~ Rodzic
  Tydzień temu, Sobota, 23.05

  Pani nauczycieka ma jeszcze pomoc. Przedszkole nr 3 narazie nie ma dzieci. Takie super. Nie radzą sobie z wyjściem na spacer bez pani woźnej. To zamknąć albo znienic kadre

 8. 8
  +7
  ~ Rodzic
  Tydzień temu, Sobota, 23.05

  A w przedszkolach to panie wozne zajmują się dziećmi. To po co tam są przedszkolanki

 9. 9
  +13
  ~ Elbinger
  Tydzień temu, Sobota, 23.05

  Jak to nie oszczędza się na etatach nauczycielskich? A ile etatów psychologów, pedagogów, bibliotekarzy zostało pomniejszonych? To nasi włodarze nie wiedzą, że w bibliotekach pracują nauczyciele?

 10. 10
  +13
  ~ Dorotk
  Tydzień temu, Sobota, 23.05

  Może to pan nazwać rozdawaniem buziaczkow pracownikom szkół i przedszkoli ale przy cięciu etatów i zwalnianiu ludzi to zwal jak chciał.Ludzie odcinają pensję ludzia zarabiajacym najniższą pensję.a 5801

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.