Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (39)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ zatroskany
  Piątek, 27.03

  Ludzie, cały szpital na Żeromskiego to w tej chwili szpital jednoimienny, Zakaźny!!!! Nie ma tam innych oddziałów! Czekają na zarażonych. Pomagajmy, jest niefajnie, skoro o to proszą! Proszą dla nas !

 2. 2
  --2
  ~ Rzeźnia
  Sobota, 28.03

  składka dla lekarskich krezusów

 3. 3
  +12
  ~ tywieszkto
  Sobota, 28.03

  Max-jakich urnach?wybierasz się na wybory?życie ci nie miłe?Pisowcy mają nas gdzieś ważne koryto i władza!

 4. 4
  +3
  ~ Kassandra
  Sobota, 28.03

  pandemia - uwaga na oszustów i naciągaczy !!!!!

 5. 5
  +4
  ~ Ania
  Sobota, 28.03

  Oczywiście , że pomożomy. To dla nas wszystkich. Lekarze i pracownicy nie słuchakcie tych, którzy w tak pejoratywny sposób się o Was wypowiadają. Mieli za mało oleju w głowie, żeby studiować medycynę, a potem chyba alkohol wypalił im wszystkie synapsy w mózgu. Przepraszam, ale nie mogę słuchać ludzi, którzy szkalują r€cę, które pomagają. Na pewno na FB razem z uczniami, którzy rozumieją potrzebę inteligencji i wiedzy będziemy pomagać, nawet tym, którzy tutaj swoim wpisami bez braku empatii skrzywdzili pracowników służby zdrowia.

 6. 6
  +5
  ~ Ra89
  Sobota, 28.03

  Biorąc pod uwagę sytuację jaka jest nie tylko u nas ale i ma całym świecie, wybory byłyby strzałem w kolano i tak już kulejące. Skoro dało się w nocy zmienić prawo tak aby wybory były możliwe nawet w kwarantannie to da się je zmienić aby umożliwiało przedłużenie prezydentury p. Dudy ( choćby na zasadzie pełniącego obowiązki prezydenta) a wybory przeprowadzić jesienią, jeśli pozwoli na to cała ta sytuacja z pandemia albo i później. Szanowni Państwo, pomóżmy. To naprawdę nie ma znaczenia czy rządzi PO czy PiS czy jeszcze kto inny. Oni wszyscy zawsze będą dbać o swoje tyłki. Szary obywatel potrzebny jest w dniu wyborów a później niech szuka pomocy... Może znajdzie. Serio niech każdy kto może wpaci po 50zl to już coś... Nie życzę nikomu aby tam trafił ale jeśli tak się już stanie i usłyszelibyście Państwo że : sorry ale nie ma płynu, nie ma maski, czekamy na dostawę, nie wiem kiedy dostaniemy zapasy to myślę że każdemu z Was przypomni się ten artykuł z prośbą. Pokażmy ze Elblążanie są za sobą i jak trzeba to pomogą.

 7. 7
  +7
  ~ Babcia w laczkach , pomaga ?
  Sobota, 28.03

  Właścicielami szpitala miejskiego są mieszczanie i Oni tam wylądują w przypadku zakażenia kronawirusem . Więc chyba oczywistym jest udzielenie pomocy . No chyba , że ktoś chce wspierać wojewódzki , ale ten ma bardzo dobrą opiekę finansową .

 8. 8
  +8
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 28.03

  Jak nazwa wskazuje jest to szpital miejski a więc organem założycielskim jest Prezydent Miasta i on chyba odpowiada za finanse ?szpitala

 9. 9
  +2
  ~ Do mieszkaniec - Ra89
  Sobota, 28.03

  Owszem, szpital jest szpitalem miejskim ale w momencie kiedy zostaje postawiony w stan gotowości do walki z koronawirusem prze władze kraju to chyba logiczne jest ze powinny go zaopatrzyć w niezbędny sprzęt. Zgodzę się że szpitali u jest mnóstwo w kraju i ze każdy potrzebuje dofinansowań ale w dobie takiego kryzysu i zagrożenia należy bardziej wspierać te szpitale które są na pierwszej linii frontu. Jeśli ma Pan inne zdanie to przykre, bo może jestem idealistka ale wierzę w ludzką solidarność.

 10. 10
  +5
  ~ yataman
  Sobota, 28.03

  Ja rozumiem ze jest ciężko ale na co idą moje podatki w tym skladka na NFZ zabierana mi co miesiąc z mojej ciężko zapracowaneh pensji? Czy ktoś te pieniądze kradnie? Jeśli tak to prosba o podanie imienia i nazwiska tego złodzieja bo to jest patologia i albo zlodzieji trzeba już wieszać na lampacha nie sądzić.Dość już złodziejstwa. Suweren ruszy na ulice i będzie brutalny dla parlamentarzystów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82324814796448