Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Optymistka
  Sobota, 21.03

  Ludzie opanujcie się, wiecznie wam coś nie pasuje, ciągle wam źle. Salony zamknięte dopiero tydzień A czytam że rachunki do opłacenia się pietrzą tzn. że przed zamknięciem nie mieli też z czego opłacać. Paranoja. Może dobrze że ta epidemia jest, bo większość ludzi przewartościuje swoje zachowanie i dotrze do nich, że nie tylko pieniądze są ważne w życiu ale przede wszystkim zdrowie. Epidemia nie będzie trwać wiecznie i za tydzień lub dwa wrócimy do pracy i znowu będziemy zarabiać ukochane😷pieniądze. Nie narzekamy, cieszmy się zdrowiem i miejmy nadzieję, że się nie zarazimy.

 2. 2
  +8
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 21.03

  Nawet Lech Wałęsa pisze że, przez tego KORONAWIRUSA nie może pojechać do Ameryki na wykłady,ile to mam strat finansowych , Wykładowca BOLEK ubolewa ,że jak to żyć, mam 6 tysięcy złotych emerytury prezydenckiej , a żona wydaje 7 tysięcy złotych .a JAK BY TAK POSZEDŁ NA EMERYTURĘ JAKO ELEKTRYK MIAŁBY OKOŁO 1900 zł. i co by było wtedy , pozostało KAPOWANIE .

 3. 3
  +6
  ~ Hugoboss
  Sobota, 21.03

  Teraz ,będzie selekcja przedsiębiorstw ,kto umie prowadzić biznes ,a kto tylko żerował na niewolnictwie i roztrwaniał zamiast oszczędzać , oraz poprzez inwestycje w pracownika ,technologie.

 4. 4
  +8
  ~ sokrates
  Sobota, 21.03

  @ misiekznadarzyna, zapewne nie wiesz ile taraz mają roboty nauczyciele. Przez ta tzw. pracę zdalną nie mogą oddalic" się od komputera. Te wymysły nauczania on line są skomplikowane dla obydwu stron. Nie martw się nie otrzymują pieniędzy za siedzenie w domu.

 5. 5
  +9
  ~ fryzjer online
  Sobota, 21.03

  ja strzygę online żaden wirus mi nie straszny paznokcie tez tak robię i masaże relaksacyjne, w wirtualu jest nasza przyszłość nie siermiężnej materialnej rzeczywistości. Oczywiście pieniądze są najważniejsze tylko na tym możemy budować tzw wartości wyższe. Tylko że te pieniądze mają być dla wszystkich a nie tylko dla "biznesmenów"

 6. 6
  +12
  ~ spokojna
  Sobota, 21.03

  Bez przesady, co za problem, potraktuj to jak przerwę urlopową , z drugiej strony jak zachorujesz to co wtedy? W tej całej sytuacji staram się znaleźć pozytywy - zawsze dużo pracy, nie mogłam sobie pozwolić na trzy tygodniowy urlop, a teraz mam, mam czas na zaległości w domu, na rodzinne śniadania i obiady każdego dnia, na film i książkę, na razie nie ma co narzekać, oby to nie trwało za długo. Prowadząc działalność zawsze trzeba założyć taki czas, w którym z różnych powodów nie będzie można iść do pracy, ale widać , że większość założyła odwrotnie, że zawsze będzie dobrze i nic tego nie zmieni. Akurat ta branża nie powinna narzekać już po tygodniu, problem to mają firmy zatrudniające dużo osób, za których muszą zapłacić świadczenia.

 7. 7
  --1
  ~ Poważnie??
  Sobota, 21.03

  Jak czytam takie teksty jak pisze między innymi SPOKOJNA - to krew mnie zalewa......- o czy ty mówisz dziewczyno.....jaki kuźwa urlop???? Jak mam zamknięte to nie zarabiam - to znaczy , że nie dostaje pieniędzy - zero!!!!! Nie ma lepszych i gorszych w tej sytuacji!!!! Czy masz odłożone na czarną godzinę????Super - to teraz daj mi z tego na czynsz, ZUS za 8 pracowników i ich pensje możesz dołożyć tylko 40%, zapłać moje faktury - mi nie musisz dawać na chleb na to mam. Siedzisz w domu.....zajebiście....a powiedz nam tu teraz wszystkim gdzie ty pracujesz u siebie...czy u kogoś???? Jak u siebie sama to faktycznie martwisz się tylko o siebie - jak u kogoś to mam nadzieję, że zwolni Ciebie za max dwa tygodnie.....bo nie będzie go stać żeby utrzymać Cię dłużej na tym urlopie....

 8. 8
  +9
  ~ spokojna
  Sobota, 21.03

  Poważna: a dlaczego ja mam pani coś dać. W branży beauty większość pracuje na samozatrudnieniu, nie ma klinik czy salonów w których ktoś zatrudnia tyle osób- no po za salonami fryzjerskimi P.....i salonem urody M. G.może coś jeszcze. Nie rozumiem czemu jest pani taka agresywna tylko dlatego, że stać mnie dzisiaj na spokój? Jak pani idzie na urlop to też nie pracuje to znaczy nie zarabia, co tu się zmienia? Nic. Miesiąc to nie dramat akurat w tej branży i takie jest moje zdanie. Dramat to mają firmy co zatrudniają kilkadziesiąt i kilkaset ludzi, a nie pani, No chyba, że to jest tak, że sama pani nie wykonuje zawodu tylko na panią pracują ludzie i zawsze była pani na urlopie? I zawsze na tym urlopie zarabiała, a teraz jest odwrotnie i nerwowo, pozdrawiam

 9. 9
  +8
  ~ mis
  Sobota, 21.03

  jest kapitalizm i kazdy musi radzic sobie sam jest zle? zmienic zajecie salony zamienic na cos innego a nie tylko plakac i zadac panstwo opiekuncze sie skonczylo w 89r. wiadomo ze najlepiej jest zyc na koszt innych i tylko sie uzalac

 10. 10
  +2
  ~ Kotek
  Sobota, 21.03

  Zakłady pozamykane ale na prywatne wizyty to czasu brak tyle pracy!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.