Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Ha, Ha, Ha
  Poniedziałek, 17.02

  A kto powoła komisję do powołania właściwej komisji.

 2. 2
  +12
  ~ bez wstydu gardzą ludem
  Poniedziałek, 17.02

  Jak już strajkują , to on powołuje zespół. Infantylny i bez wyobraźni facet. Wpec nie strajkuje, bo swojaki dostają niezłą kasę wydojoną od mieszkańców, ale jak zastrajkują i oni, to kozioł powoła zespół do opracowania kolejnego planu do szafy. Zapewne zespołem "komunikacyjnym" zajmie się innowator czerepak. I tak kręci się lody i lodziki na oczach elektoratu. Najlepsza była by komunikacja zastępcza na taczce. Gdzie nie spojrzysz, gdzie nie dotkniesz, to wychodzi "why no". Niezła przysługa dla kampanii kosiniaka, ale tak działają członkowie psl - bez bata do nich nie podchodź. A cztery nowiusieńkie, hamerykańskie wozy i piąty w drodze nie zastąpiły taczki?

 3. 3
  +7
  ~ chlewne czy dzikie?
  Poniedziałek, 17.02

  A jednak z ASF to prawda. Zlokalizowano nawet miejsce głównego ogniska i legowisko odyńców. Powołany zespół ustali sposób likwidacji zakażonych sztuk . Pierwsi do likwidacji zakażenia przystąpili tramwajarze. Panie , zlituj się nad trędowatymi i nietykalnymi nierobami .

 4. 4
  +15
  ~ holecka?
  Poniedziałek, 17.02

  Facet przeciąga mieszkańcom palcem pod okiem.

 5. 5
  --3
  ~ do ~ bez wstydu gardzą ludem
  Poniedziałek, 17.02

  Ty martw się swoją posłanką ze środkowym palcem, niezła przysługa dla kampanii prezesa i AD. Nie wstyd ci zabierać chorym ludziom, żeby siać propagandę partyjną, tak, jak i ty próbujesz to czynić tutaj. Wstyd hipokryto!

 6. 6
  +10
  ~ Joaśka
  Poniedziałek, 17.02

  Ktoś sobie odgarnia środkowym paluszkiem coś z policzka szanowni tramwajarze, wkurza mnie ta komunikacja zastępcza, ale jestem z Wami, Elbląg bez tramwaju jest koszmarny jeszcze bardziej.

 7. 7
  +13
  ~ Antonina
  Poniedziałek, 17.02

  Jak można było doprowadzić do strajku tramwajowego? Przecież władza wiedziała, że jest trudna sytuacja w TE.Trzeba było liczyć kasę i proponować ludziom rozwiązania żeby mogli je przyjąć, a teraz jakieś zespoły, komisje? A koszty zastępczych autobusów? Tylu speców od budżetu i trzeba jakieś zespoły powoływać? Elbląg to stan umysłu.

 8. 8
  +6
  ~ przyzwoitość
  Poniedziałek, 17.02

  To jak ten facet udający prezydenta przygotował budżet bez analizy dochodów i wydatków? Mafia czy samorząd? Jak RM zatwierdziła budżet do którego dopiero "powołana komisja" ustali saldo? Elbląg to już nie stan umysłu ale stan zdegenerowanego umysłu. Nie wstyd wam "radni", że kozioł i czerepak wydają komendy do wymachu ramion a po miesiącu okazuje się, że wszczepili wam ASF? Po 6 latach absolutyzmu nagi król nie wie ile kosztują go karety miejskie. Tak jest gdy głosowanie a nie wybór jest "przeciw". Czerepak czytał "program" którego nawet słupy nie rozumiały. Co na to emerytowani policmajstrzy? Już wiedzą gdzie tkwi ich ręka? Jest forsa na "komunikację zastępczą" a nie ma na płace dla tramwajarzy. Zobaczymy co znaczy i ile jest warta elbląska "solidarność".

 9. 9
  +3
  ~ Fredek
  Wtorek, 18.02

  Strajk tramwajarzy zorganizował związek pracowników komunikacji miejskiej,nie Solidarność.

 10. 10
  +2
  ~ dyzio
  Wtorek, 18.02

  ale 2 miliony rocznie wywalane jest na nierobów ze straży miejskiej, po co???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.