Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Papi
  Wtorek, 18.02

  To wy nie znacie kosztow? Ja piernicze masakra!! I dopiero teraz jakis sztab kryzysowy? Alez mamy wlodarzy!!!! 😠😠😠

 2. 2
  0
  ~ Dp przyzwoitość
  Wtorek, 18.02

  Najważniejsze że wiadomo ile dla twojej pistvp dano, a dano 2 mld, które zabrano chorym. Jak piszesz to też pocierasz środkowym palcem oko, hipokryto!?

 3. 3
  --5
  ~ genetyczne nawyki z 1947
  Wtorek, 18.02

  Ty spod (1) - dyskutuj na fakty i argumentya a nie inwektywy . Nie każdy kto widzi miernoty i idiotyzm ukryty pod "ważną" funkcją musi być z pis. Czyżby kibice kosiniaka, kidawy, biedronia byli ślepymi hipokrytami i chwalili towarzyszy, niczym w czasach komuny, to co się dzieje w Elblągu ? To że tak reagujesz źle świadczy o elektoracie i członkach kww , psl, po. Argumentami obalisz nawet pisistów - podaj fakty na obronę kozła, czerepaka, solejuka, ...

 4. 4
  +3
  ~ Do genetyczny
  Wtorek, 18.02

  Ale ty jesteś z PIS, reagujesz jak oni, piszesz jak oni, czyżbyś wstydził się swojej przynależności. Cały czas palec środkowy masz sztywny, oj wstyd, oj hipokryta, oj ale jaki twórczy, te twoje nicki, jakież one są inspirujące. Dobrego dnia ty spod 2!

 5. 5
  +2
  ~ ...
  Wtorek, 18.02

  Ciekawe towarzystwo się tutaj wypowiada . Dowiadujemy się m.in. , że PiS już nie , że nie dał "chorym" , ale im zabrał . Następnym krokiem będzie opowieść o tym jak PiS ich pozabijał ? A co do meritum tematu , to też strach się bać . Nie dość , że sama sytuacja jak z Bareji , to co będzie jak p. prezydentowi wyjdzie , że koszty komunikacji miejskiej są za wysokie ? Zlikwiduje ZKM ? Nie sądzę .

 6. 6
  --1
  ~ laska biała
  Wtorek, 18.02

  Nie tedy droga, zero szacunku dla zwykłego człowieka.Strajkujcie walczcie swoje pensje i godność.

 7. 7
  +1
  ~ ikiv
  Wtorek, 18.02

  Teraz widzicie jakiego ORŁA mamy za prezydenta.

 8. 8
  --1
  ~ Dede
  Wtorek, 18.02

  Autobusy od DojczeBahn więc pewnie i tramwaje zaraz będą szwabskie.

 9. 9
  +2
  ~ Okuratny, Janek bo RODO
  Wtorek, 18.02

  Na tramwaje kasz brak, komunikacja miejska w rozsybce ale na nowe komputerki dla biurw miejskich kasa jest:http://biznes.elblag.net/artykuly/sprawdz-za-ile-firma-z-elblaga-dostarczy-komputery-do-urzedu,42443.htm

 10. 10
  0
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 18.02

  W normalnej firmie, to prezes na bieżąco ciągle analizuje koszty, i nie tylko i podejmuje stosowne decyzje usprawniające działalność firmy. Nie czeka do momentu gdy dach zaczyna mu się walić na głowę. Tylko w naszej rzeczywistości, dopóty firma jakoś funkcjonuje, to nikt nie podejmuje trudnych decyzji, które w porę usprawnią funkcjonowanie na rynku. Mogą natomiast być krytykowane przez malkontentów., którzy mają duży wpływ na sprawy związaną z propagandą, a nie z zasadami zdrowej ekonomii.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.