Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ lucyna
  Poniedziałek, 27.01

  Panie Prezydencie ,jak rozwija się pana obietnica sprzed 2 lat o rozwiązaniu tematu niby budowy na Starowce ,miedzy hotelem ,Pod Lwem ,a pocztą .czekamy na informacje . Chyba Pan o tym nie zapomniał ?

 2. 2
  +20
  ~ Ha, Ha, Ha
  Poniedziałek, 27.01

  Kabaret trwa dalej. Główny aktor bawi się dobrze. Już nawet Klim zamilkł jak słyszy te bzdury.

 3. 3
  +16
  ~ Ryszard Klim
  Poniedziałek, 27.01

  Ha, ha- przyznaję, tej ciepłowniczej błazenady, mimo ewidentnego dzisiejszego, a szczególnie przyszłościowego dramatyzmu dla naszych kieszeni, nie można komentować. Mimo, że z "wojska" znam zasób stosownych słów. Pozdrawiam.

 4. 4
  +6
  ~ Zimnolubny
  Środa, 29.01

  Czyli nic się nie dzieje? Wszystko pod kontrolą? To po co te wszystkie artykuły i informacje? Prima Aprilis dopiero w kwietniu. Panie Wiceprezydencie może czas zająć się czymś innym? To w końcu mamy się czego obawiać? Do następnego sezonu grzewczego na pewno nie zbudujecie nowej Ciepłowni. Może do października stwierdzicie - "no faktycznie mamy problem". Proponuję już teraz zamówić w hurtowni dla każdego piecyk elektryczny. Rachunki za prąd oczywiście będą cedowane na pana Vice. Miłego dnia

 5. 5
  +2
  ~ entuzjasta
  Piątek, 31.01

  Jak Energa mogła inwestować, jeżeli uchwalone plany i oświadczenia władz miasta, mówiły, że miasto samo wybuduje ciepłownię bez Energii? Akcjonariusze Energi powinni pociągnąć do odpowiedzialności tych co zdecydowali się budować blok biopaliwowy.. Bo po zaprzestaniu działalności, będzie on musiał być złomowany.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.