Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ wicia
  Poniedziałek, 27.01

  A co na to EKO? Bo jak mówi imć pan Nowak papier wszystko przyjmie, nawet podczas wywiadu?

 2. 2
  --17
  ~ mis
  Poniedziałek, 27.01

  ci wszyscy krytykujacy w komentarzach nawet jakby dostali cieplo za darmoche i tez by narzekali typowe dla polakow nic sie nie podoba i wszystko trzeba krytykowac jak komus za drogo to niech zakreci kaloryfery i bedzie taniej

 3. 3
  +10
  ~ werifikator czasowy
  Poniedziałek, 27.01

  "Miesiąc na przedstawienie przez Prezydenta konkretnych rozwiązań. Pół roku na rozpoczęcie inwestycji." Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/9,60568,Wiceprezydent-Janusz-Nowak-EKO-zobowiazane-jest-dostarczac-cieplo-i-bedzie-nadal-to-robic.html#ixzz6CDqFO3s8 - czas, start! Zobaczymy za pół roku 27 lipca...

 4. 4
  +21
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 27.01

  EKO może dostarczać ciepło, tylko za jakie pieniądze i kto za to zapłaci? Bo będą wysokie kary i to my je zaplacimy. My, mieszkańcy, bo nie rozwiązaliście tego problemu do tej pory. To jest naprawdę podłe.

 5. 5
  +16
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 27.01

  Wiceprezydent Janusz Nowak jest to osoba uniwersalna jak opona samochodowa wielosezonowa . On zna się na wszystkim i takiego ceni nasz pan prezydent . A ja jako mieszkaniec dałbym mu wilczy bilet i byłby święty spokój .

 6. 6
  +15
  ~ biały miś
  Poniedziałek, 27.01

  Jeszcze parę lat temu, zanim epec rozpoczął swoje NIE DAJĄCE EFEKTÓW modernizacje, około 1/3 miasta było przygotowane do tego aby rozpocząć decentralizację produkcji ciepła w Elblągu. W prosty sposób należało w miejsce stacji grupowych zainstalować wysokotemperaturowe pompy ciepła i silniki gazowe dużej mocy. Były sieci niskoparametrowe (obecnie zlikwidowane), budynki stacji oddalone od mieszkalnych i przyłącza elektroenergetyczne. Ale epec to wszystko wyciął i zbudował w to miejsce indywidualne węzełki lokalne i sieć wysokoparametrową na 160 C (o mniejszej przepustowości ) wydali na to 100 mln łącznie z dotacjami i zamknęli sobie drogę do racjonalizacji produkcji poprzez ograniczenie przesyłu. Jak się nie ma wizji i wieloletniej koncepcji to wykonuje się drogie rzeczy nie dające efektów

 7. 7
  +16
  pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 27.01

  Przeczytałem komentarze . nic dodać , nic ująć . Panie Januszu Nowak ludzie nie są głupi , swój rozum mają i to trzeźwo , twardo będący w rzeczywistości . Faktem jest to , że wiele Pan zrobił dla miasta , ale jeżeli chce Pan odejść w " chwale " , niech Pan zrezygnuje z funkcji i da Pan sobie spokój z zarządzaniem miastem . Póki ..nie jest za późno . Pozdrawiam elblążan .

 8. 8
  +12
  ~ wpływ braku zimy
  Poniedziałek, 27.01

  No i zobaczcie jaką siłę sprawczą ma kampania wyborcza psl . Jeszcze niespełna miesiąc temu kozioł osobiście twierdził zupełnie co innego i zapewniał, że złamała mu się koncepcja na miejskie źródło ciepła. A tu masz - kosiniak startuje i koncepcja powraca, a na dodatek troska o kieszeń mieszkańca. niesamowite co może psl, prawie tyle co pis - parole. Nowa koncepcja za nową kasę. A gdzie są poprzednie "najlepsze" opracowania od kolesi z udziałem funduszy norweskich ? Ci sami "wybitni" specjaliści opracują kolejną koncepcję - wyjmą starą z szafy. Ale kasa będzie. Na co kasa? Głupie pytanie. Wpłatomat ruszył. Do maja będzie całe Betlejem cudów a nawet czerepak na ośle. Ale tylko do maja. Po maju normalnie do 2024 wg programu "my tu, qrwq, siedzimy 5 lat". Jutro news o basenie adolfa.

 9. 9
  +16
  ~ Kronikarz Truso
  Poniedziałek, 27.01

  Radosna twarz lidera SLD - bezcenne !!!!!!

 10. 10
  +16
  ~ tak czy owak, Nowak
  Poniedziałek, 27.01

  "Artykuł" z tak ważnym dla miasta i mieszkańców problemem i zapewnieniami "prezydenta" znika błyskawicznie ze szpalty. Czyżby fake news?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.