Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Love Martyniuk
  Środa, 11.12

  Referendum w Ostrodzie bedzie bo nie ma Disco Polo.My mieszkancy Ostrody chcemy chleba i igrzysk,skoro nie ma igrzysk i Disco Polo to po co nam takie wladze????My chcemy Polskiej,patriotycznej muzyki chodnikowej o rozwiazlosci a nie glupoty wladz miasta...

 2. 2
  +7
  ~ Edmund Szwed
  Środa, 11.12

  Janusz Nowak, jak sam o sobie mówi, jest samorządowcem z wieloletnim doświadczeniem, przez trzy kadencje pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej. W 2014 roku w Kampanii Wyborczej postawił sobie zadanie, że Jego priorytetem ma być uzdrowienie miejskich finansów. Szanowny Panie, jest rok 2019 stawiam więc pytanie! Jaki jest poziom uzdrowienia miejskich finansów w Pana wykonaniu ?

 3. 3
  +9
  ~ Edmund Szwed
  Środa, 11.12

  Władze miasta od dłuższego już czasu podkreślały, że przyszłoroczny budżet Elbląga będzie bardzo trudny. Brak w nim pieniędzy na szereg inwestycji. Radni, którzy wzięli udział w dzisiejszej debacie, zgodnie powtarzali za prezydentem: to będzie dla Elbląga finansowo trudny rok. GENIALNE ODKRYCIE ALE JESZCZE BARDZIEJ ZACHWYCA SYNERGIA MYŚLI WŁADZ I RADNYCH , TYLKO POGRATULOWAĆ

 4. 4
  +2
  ~ Edmund Szwed
  Środa, 11.12

  A może tak coś przeciw pisaniu hejtów. .. .zaapeluje ? Drodzy elblążanie, wiedząc, kto zacz, swych wybrańców przecież wybraliście, wiec teraz im pomagajcie, coś sami za nich wymyślcie, niczego im więcej w głowach nie psujcie i swych żali poniewczas już nie wypisujcie. ..... NO CHYBA, ŻE ....TERAZ WOBEC SWYCH WYBRAŃCÓW INNE PLANY SNUĆ CHCECIE ?

 5. 5
  +13
  ~ Smutasy
  Środa, 11.12

  Gdyby był elbląski Trybunał Stanu , to te twarzyczki + orędownik Januszek jako pierwsze powinny odpowiadać za rolowanie swoich długów. dzisiaj nie mają pieniędzy, a co powiedzą ich następcy i elblążanie, obarczeni dziesiątkami milionów. Będą mogli tylko postawić pomnik nieudolnych.

 6. 6
  +12
  ~ kiki
  Środa, 11.12

  No i znowu radny "najbardziej zapracowany"Balbuza zabłysnął - jakiej to odpowiedzi oczekiwał? Odpowiedzi pana administratora "nic nie mogę"już nie są zabawne, lecz żałosne. Gdyby nie powstanie kontrowesyjnego CUW i pobory pana wice od Edukacji to i byłyby pieniądze np na podwyższenie płac. Żal, żal. ..

 7. 7
  +4
  ~ Edmund Szwed
  Środa, 11.12

  Rozwiązania, które od 2015 roku przecież Pan jako prezydent posiada (zarówno na piśmie, jak też poprzez media) , zapewniam Pana, że ich wykorzystanie sprawią iż Pańskiej zmartwienia znikną z gospodarskiej głowy. Elbląg natomiast wyrwie się z marazmu rozwojowego, który jest wynikiem braku środków pieniężnych na cokolwiek. Pozwoli to Panu uporządkować wiele elbląskich spraw a także uruchomić nowe inwestycje miejskie i oddłużyć Elbląg. Zwiększanie elblążanom każdego roku podatków, to mało ambitny sposób zarządzania stutysięcznym miastem. Można przecież zwiększać znacząco nie podatki a bazę podatkową. Apeluję i ciągle w swej naiwności proszę Pana o trochę gospodarskiego wysiłku.

 8. 8
  +8
  ~ kolo
  Środa, 11.12

  Panie radny "obniżka"Tomczyński, co z pana wnioskiem o zmniejszenie uposażenia radnych? Już jesteś pan kontent, bo dostałeś się pan do RM z tzw. doszlusowania za pana Nowaka?

 9. 9
  +5
  ~ świadomie czy chorobowo?
  Środa, 11.12

  Ile wynosi różnica za obsługę zrolowania długu w relacji do kosztów obsługi długu przed rolowaniem? Rolowanie miało pozwolić na gwałtowny rozwój i wykorzystywanie funduszy europejskich - słowa Wróblewskiego, a on zawsze głosi prawdę. Tą trzecią. Gdyby Wiesiek tak się zachowywał i mówił "prawdę", to bym go spytał czy jest trzeźwy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.