Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Wielki Volare
  Wtorek, 10.12

  Nikt juz ludziom ust nie zamknie bo czasy zastraszania, mobbingowania, karania juz minęły choc niektórzy wciąż tkwiący w minionej epoce korzystają z tych metod myśląc ze zdepczą czyjś glos i osobowość! Bardzo się mylą i nic juz nie jest anonimowe i bezkarne w wszystko dziala w 2 strony

 2. 2
  +16
  ~ Pasażerka
  Wtorek, 10.12

  Kiedy przestaną kursować tramwaje? Obecny tabor ledwie zipie więc czas gdy o Elblągu powie się, że posiada sieć tramwajową będzie niepowtarzalną przeszlością!!!!!!!

 3. 3
  +21
  ~ Stanley .
  Wtorek, 10.12

  To miasto umiera , brak mądrych ludzi u władzy .

 4. 4
  +16
  ~ ursus
  Wtorek, 10.12

  Jak oni żałośnie wyglądają. Fatalna aparycja. Wrecz obciachowa. Nadete buffony. Az niedowierzam ze elblazanie byli tak głupi ze ich sobie sami wybrali. Merytorycznie sa na równi z aparycja. Nie maja nic do zaoferowania. Żadnego pomysłu na to miasto.

 5. 5
  +14
  ~ Bardo
  Wtorek, 10.12

  Atrakcyjnych a do tego mądrych się wstydzą

 6. 6
  +20
  ~ Ryszard Klim
  Wtorek, 10.12

  Pani Redaktor, może przeoczyłem na stronach u Pani i innych, ale nie wiedziałem o święcie dla aktywnego mieszkańca, czyli o debacie budżetowej. Na stronę miejską nie wchodzę, bo po co ? Byliśmy zapraszani? Rok temu nasza "piątka" była praktycznie wypraszana przez dwóch Panów. I chyba jedynie w roli "słupów" bylibyśmy widziani dzisiaj po roku niszczenia samorządu. Więc chyba lepiej , że na zaproszenie posłanki Moniki Falej wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta odbyliśmy lekcję sejmową w Warszawie. Muszę powiedzieć, że narybek jest naprawdę dobry, oby rutyna współczesności ratuszowej go nie zniszczyła. Gorzej, że poczucie elbląskiej beznadziei u nieco ich starszych kolegów staje się dominujące. Wracając wieczorem przez wielkomiejską Ostródę: są dwa światy. Do którego my należymy? Pzdr.

 7. 7
  --14
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Środa, 11.12

  Ryszard Klim w tej jak pan to ujął "wielkomiejskiej" Ostródzie też nie ma zadowolenia z rządów samorządu. W 2012 roku w referendum odwołano tam burmistrza Olgierda Dąbrowskiego. Teraz szykuje się referendum w sprawie odwołania burmistrza Zbigniewa Michalaka. Wniosek jest już w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu. Powodów jest kilka ale wiadomo, że główną przyczyną jest to, że burmistrz nie chce dofinansowac festiwalu disco polo, z czego skwapliwie korzysta Olsztyn, organizując imprezę u siebie. Podejrzewam, że Michalak tak jak chyba wszyscy zarządcy miast i gmin w całej Polsce ma zgryz skąd wziąć kasę na bardziej przyziemne sprawy swojego miasta. Robi zatem cięcia, co niekoniecznie podoba sie mieszkańcom. Dodam, że nawet w tym "bogatym" i "metropolitalnym" Olsztynie też brakuje kasy i też jest tam widoczny ruch przeciwko obecnej władzy, zwłaszcza prezydentowi Piotrowi Grzymowiczowi. Cięcia bidzetu są tam coraz bardziej dotkliwe, nie ma dopłat dla zlobkow, zanosi się na likwidację domów dziennego pobytu dla seniorów, po raz pierwszy nie będzie tam otwartej imprezy sylwestrowej ani pokazu fajerwerków itp. Jeśli śledzić uważnie prasę, podobnie jest w całym kraju a winą za to obarcza się PiS i jego politykę rozdawnictwa publicznych pieniędzy dla uzyskania społecznego poparcia kosztem m. in. samorządów. Nie jestem przesadnie fanem pana Wróblewskiego ani jego sposobu zarządzania Elblągiem ale trzeba sprawiedliwie ocenić, że ktokolwiek byłby dzisiaj na jego miejscu, miałby te same problemy.

 8. 8
  +12
  ~ Informer
  Środa, 11.12

  BEZ ŚCIEM, sam sobie przeczysz. Przyczyna w Ostródzie to disco polo. Tak można też odwoływać za łysinę burmistrza. Ostróda, Iława, Pasłęk, tam można coś przywołać za wzór. W Elblągu możemy przywołać jedno, totalne nieudacznictwo władców i ich także nieudanej ekipy. Oni myślą o jednym , jak nas wy.... "Debata" to najlepszy przykład.

 9. 9
  +8
  ~ szarik
  Środa, 11.12

  a kiedy Tomczyński obniży diete radnych nieporadnych?

 10. 10
  --8
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Środa, 11.12

  Przyczyną referendum w Ostródzie jest brak pieniędzy na coś czego oczekują tam ludzie. A także inne decyzje lub ich brak tamtejszego burmistrza. Nie wiem w którym miejscu sobie zaprzeczam? Informer, rozumiem że masz gotowe recepty jak uzdrowić sytuację w Elblągu i napełnić budżet miasta. Że z tą wiedzą będziesz kandydował. Podziel się wiadomościami, to cię poprę.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.