Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ babcia
  Środa, 04.12

  Radny Kowszyński szybko zapomnial , że jego kolega partyjny Jerzy Wilk ,jak zostal wybrany prezydentem Elbląga to pierwszą decyzją zerwal umowę z firmą SKANSKA , ktora rozpoczęla budowę OBWODNICY WSCHODNIEJ , ktorej budowę zainicjowal prezydent Nowaczyk .Za zerwanie umowy ze skanska Ratusz , musial zaplacić odszkodowanie .Także panie radny , prezytdent Nowak nie jest wlaściwym adresatem . Widać ,jak latwo zapomina się niewygodne dla siebie tematy.

 2. 2
  +16
  ~ do babcia
  Środa, 04.12

  Możemy wspominać historię kto rozpoczął a kto zerwał umowę. Jedno jest pewne Prezydent Wróblewski sprawuje urząd 5 lat i to on za to odpowiada.To jest ewidentne zaniedbanie obecnej Władzy. Przez pięć lat można było wybudować kilka obwodnic. Niedawno na RM pan Vice powiedział miasto żyje z danin. To prawda ale dobry dziedzic dba o to aby te daniny były większe. A co prezydent zrobił aby daniny były większe? Toż to {IT i CIT czyli dbałość o przedsiębiorców i własny rynek usług inaczej danina wypływa z miasta.

 3. 3
  +16
  ~ Gin
  Środa, 04.12

  Jeśli urzędasy sprzedają działki w tej części i nie myślą o inwestycjach drogowych to jest karygodne. Miasto powoli zaczyna wyprzedawać grunty wzdłuż okólnika. Samochodów przybywa szybciej niż ludzi na Dębicy, a tu sieć dróg z czasów wojny. Ta obwodnica i tak musi powstać. Bedzie podobnie służyła jak most Unii Europejskiej. Miejmy, że będzie lepiej zaprojektowana i wykonana.

 4. 4
  +9
  ~ Andrzej
  Środa, 04.12

  Obwodnica wschodnia byle planowana w latach 80/ ⁹/ Obwodnica była już planowana w latach 80 ub.w. zanim powstał pomysł ulokowania strażnicy. Miała biec wawozeem z Łęczyckiej do Marymonckiej wawozem obok osiedla Mlynskiego

 5. 5
  +9
  ~ Jokasta
  Środa, 04.12

  przy rządach WW to i kopalnia diamentów byłaby nierentowna

 6. 6
  +14
  ~ wuj onkel
  Środa, 04.12

  Prezydenta Nowaka pamietam ,jak 2 lata temu obiecywal ,że w pol roku rozwiaze temat rozpoczętej na Starowce wiele lat temu budowy między hotelem Pod Lwem ,a pocztą . Ruina , jak stala tak stoi i reklama Yollo wisi nadal . Chcialbym uslyszeć wytlumaczenie od prezydenta , czemu budowa pana P . jest nadal nie do ruszenia i totalnie szpeci naszą Starówkę

 7. 7
  +5
  ~ zofia
  Środa, 04.12

  do Andrzej - Obwodnica wschodnia byle planowana w latach 80/ ⁹/ Obwodnica była już planowana w latach 80 ub.w. zanim powstał pomysł ulokowania strażnicy. Miała biec wawozeem z Łęczyckiej do Marymonckiej wawozem obok osiedla Mlynskiego To rozwiązanie jest najlepsze .

 8. 8
  +6
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 05.12

  Pamiętam, że jak mieli budować tą obwodnice, to powstał komitet mieszkańców z domków protestujących powstaniu obwodnicy. Obwodnica zakłóci im spokój którego pragnęli zaznać . Przecież były zbierane podpisy i wspomagali blokadę tej obwodnicy"znaczący" mieszkańcy tych okolic. Pamiętacie to?

 9. 9
  +8
  ~ Ploterek
  Czwartek, 05.12

  Ciągle to samo, brak kasy, brak kasy, bo kiedyś chcieli, ale nie chcieli, obecnie staram się coś tam zrobić, ale sam nie wiem dokładnie co, niby jakieś rozwiązanie, prowizorkę czy coś tam. W Elblągu od dobrych kilkunastu latu brak jest działań, do rozładowania zakorkowanych ulic w godzinach szczytu. Owszem, w innych miastach też są korki, ale nie obchodzi mnie to. Grunwaldzka po 15 to dramat, od ronda do Komeńskiego jeden pas, światła, wszystko stoi. Wjazd od Gdańska przez most Unii, sznur aut od Orlenu do ronda na Browarnej, Bema zapchana. Niestety będzie coraz gorzej, bo ruch się zwiększa, a w newralgicznych obszarach miasta powstają osiedla mieszkaniowe, a infrastruktura drogowa pozostaje taka sama. Obwodnica wschodnia to zadanie na WCZORAJ! Inne rozwiązania to pudrowanie g*wna!!

 10. 10
  --7
  ~ opus
  Czwartek, 05.12

  nie dosc ze idioci z nadlesnictwa i elblaskiego UM w ostatnich 3 latach totalnie zniszczyli szlaki bazantarni to jheszcze chca przeprowadzic przez jej srodek jakas obwodnice? sodoma i gomora! Wladza powierzona tym idiotom z plolecenia wcisly odbije sie czkawka dla elblaga i sraczka dla potomnych. Pomys bardzo podobny jakl ten komuchow ktorzy chcieli poprowadzic estakade przez elblaska tarowke z wyburzeniem bramy targowej i budowa osiedla podobnego do zawady w miejscu elblaskiej starowki. To niezaprzeczalny dowod ze elblagiem zarzadzaja tegie lby o mentalnosci momuszej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77676105499268