Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Mowa trawa
  Środa, 23.10

  Do kogo ta mowa trawa, te agitacje, te czasy juz minęły i czas zmienić myślenie choć w tym wieku juz trudno więc nie męczcie ludzi wywodami w stylu epoki minionej!

 2. 2
  +14
  ~ ściema
  Środa, 23.10

  To gadka, aby uzasadnić utrzymywanie lenistwa przybocznych w biurze informacji, czy jak to zwał. Wielu ich przy biurkach, a zero wiedzy dla nas. Gdzie się ruszysz, to brzydki zapach .

 3. 3
  +17
  ~ Tutejszy
  Środa, 23.10

  Moim zdaniem ten Pan jest najgorszym urzędującym Prezydentem w historii miasta po 1989 r. W całym kraju miasta na prawach powiatu rozwijają się a w Elblągu marazm i stagnacja. Niszczejąca infrastruktura drogowa, zaniedbane bażantarnia, amfiteatr i basen , tabor tramwajowy rodem z lat 90. W dobie hossy gospodarczej Elbląg powinien przeżywać skok jakościowy a mamy zwyczajne dziadostwo jakiego nie było w historii miasta po 1989 r.

 4. 4
  +7
  ~ Ploterek
  Środa, 23.10

  ~ 391 głosów. A taki ważny. Te pieniądze Olsztyn dostał z programów unijnych, w ramach budowy nowej sieci tramwajowej. Nie dostał ich z kasy Państwa. Zanim zacznie się siać ferment, warto trochę poczytać.

 5. 5
  +1
  ~ zas
  Środa, 23.10

  no nie, co za paranoja, wielkie wychwalanie za nic nie robienie, wstyd

 6. 6
  0
  ~ 1125.
  Środa, 23.10

  Ploterek nie kłam ,fakt budowy nowej infrastruktury tramwajowej i zakupu nowych solarisów ,sztuka 11mln, pochodził z dofinansowania unijnego z projektu metropolitarnego nie należnego nam,ale 2018 r to zupełnie inna sprawa i granty należne dla Elbląga.

 7. 7
  +14
  ~ chcieć chcieć
  Środa, 23.10

  ~Ploterek - pełna zgoda. A Olsztyn dostał bo ma sprawne władze i samodzielnych urzędników. Nasi za samą przynależność do PSL są chronieni. To wstyd dla partii. Olsztynianom chce się chcieć i mają inną strukturę mieszkańców - mniej tych po 1947.A pensja prezydenta taka sama. Jakoś nie zasypali jezior jak nasi wybrańcy basenu adolfa. Olsztyn rośnie bo RM i UM oraz prezydentowi się chce pracować a nie być tylko celebrytą i to zawsze z jakąś przyzwoitką. Teraz Pan Nowak, bo czerepak przedobrzył i stoi w kącie. Nawet na czerepaku "prezydent" się nie poznał tylko realizuje nakazy partii w sprawie tego jegomościa.

 8. 8
  +11
  ~ smutek
  Środa, 23.10

  Rzeczywiście to jest bardzo nieudolne zarządzanie włodarza. Dlaczego pan nie potrafi uczyć się od innych gospodarzy miast, ba, miasteczek, które rozwijają się. To miasto ma mieszkańców, którzy pana wybrali (czy przeciw PIS wybierając, czy trochę uwierzyli że może pan inaczej kierować miastem, nie ważne) którzy oczekują od pana solidnej pracy, a także szacunku do nich. Bo urząd to nie prywatny folwark, i nic nie jest dane na zawsze. Ma pan przy sobie "beton", który chyba nie najlepiej panu doradza. A tak po ludzku to trochę mi pana żal, ale bardziej tego miasta, bo to fajne miasto. My mieszkańcy tez jesteśmy rożni, można nam wiele zarzucić, ale my, tak myślę, lubimy to nasze miejsce i nam na nim zależy. Niech pan zacznie w końcu być prezydentem!

 9. 9
  +11
  ~ Prawo parkinsona ?
  Środa, 23.10

  Ta stojąca kobieta chyba pobiera sporą kasę, a nic z siebie nie daje. Może dać jej pół etatu i niech nie wychodzi z pokoju.

 10. 10
  +9
  ~ Obserwator
  Środa, 23.10

  Bo ta koniunktura lubi wszystko co nudne szare i po prostu brzydkie a to co mądrzejsze, inteligetniejsze i nie daj bog ładniejsze to szczypie w oczy !!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.