Niedziela, 12.07.2020, Imieniny: Jan, Wera, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ to ja Jarząbek
  Wtorek, 22.10

  lubudubuu Łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu nieeechh żyje nam :))) - taka konferencja a młodzi dalej wyjeżdżają. Gdzie inwestycje w miejsca pracy nowi inwestorzy itp ? Gdzie rozwój infrastrukturalny typu basen, Góra Chrobrego itp. Kawałek asfaltu na jezdni czy kawałek chodnika to nie są inwestycje które wzbogacają miasto. Druga sprawa ktoś tu ciągle pokrzykuje o referendum a jest ktoś odważny to zrobić ? Inaczej nić się tu nie zmieni.

 2. 2
  --17
  ~ Karakan
  Wtorek, 22.10

  Brawo prezydent Wróblewski i Nowak, brawo urzędnicy. Teraz czas połączyć Lotniczą z Akacjowa.

 3. 3
  +16
  ~ Feluś
  Wtorek, 22.10

  Spoko przyjdzie czas ze dziady kalwaryjskie w koncu odejdą, tylko jeszcze odnóża lub podnóża out i moze wtedy to miasto jak Feliks podniesie się z popiołów!

 4. 4
  +14
  ~ babcia
  Wtorek, 22.10

  A kiedy przyjdzie czas na 1/ obwodnicę wschodnią , 2/ 4 pasmową Grunwaldzką od rawskiej do Komenskiego 3/ 2 kierunkową Podchorążych ?

 5. 5
  +14
  ~ Do_pomorskiego
  Wtorek, 22.10

  WOW! Remonty róg. Mamy to! Normalnie ewenement na skalę kraju. No, ale najwidoczniej w zapyziałym województwie tylko na to Elbląg może ewentualnie dostać pieniądze. A podobno, jako drugie miasto w kolejce mieliśmy być krainą mlekiem i miodem płynącą. No chyba, że to maksimum na jakie możemy sobie pozwolić będąc w szuwarowo-bagiennym :) Takimi inwestycjami nawet nie ma się co chwalić., bo to żadna łaska. Czekamy na basen, Gorę Chrobrego - chyba po raz pierwszy od wielu lat "nieczynną", rewitalizację Dolinki czyli ten cały słynny Europark. Ju nie wspomnę o innych rzeczach związanych z turystyką, które miasto po prostu olało, bo nie chcę się na noc irytować tą nieporadnością i biernością. Dobranoc.

 6. 6
  +19
  ~ Mariusz
  Wtorek, 22.10

  Przede wszystkim nazwać to „inwestycjami” to jest duża przesada. Jak ktoś już wcześniej napisał to były doraźne naprawy, a na przykład reprezentacyjne miejsce jakim jest stare miasto i most w stronę Zawodzia, wola o pomstę do nieba... Rozumiem również, ze tytuł artykułu był cytatem, ale można było z tego inaczej wybrnąć - ciężko się czyta „... było DOŚĆ dużo inwestycji...”. Takich słów może używać chłopek spod sklepu, ale nie Prezydent miasta, który zdaje sobie sprawę ze może być później cytowany.

 7. 7
  +15
  ~ BEZ SCIEM proszę
  Środa, 23.10

  Nie znałem sarkastycznego poczucia humoru tych panów na zdjęciu. A to są chyba nieodkryte talenty polskiego kabaretu. Nazwać INWESTYCJAMI drobne remonty kilku ulic i określić, że było ich DOŚĆ DUŻO w sytuacji gdy wkoło widać ruiny miejskiej infrastruktury jak parki, basen kąpielowy, amfiteatr, stok narciarski i inne to nawet najlepszy standuper nie wymyśli. Uśmiałem się, jacy żartownisie!

 8. 8
  +14
  ~ Ja też tu mieszkam
  Środa, 23.10

  O inwestycjach komunalnych mógł opowiadać Henryk Slonina. To za jego czasów w każdym roku przybywało w Elblągu wiele nowych rozwiązań, które służą do dzisiaj i zostaną na lata. Nie wszystkie trafne, nie każda z rozmachem ale było tego sporo. Pan Wróblewski może co najwyżej opowiadać o tym, że za jego rządów jeszcze jakoś to miasto funkcjonuje i nie sypie się do końca. Tak jak gospodarz domu może się chwalić tym, że omiata obejście albo czasami umyje okna na klatce. Ale cokolwiek by nie robił i tak będą go nazywali cieciem.

 9. 9
  +17
  ~ żal mieszkańców
  Środa, 23.10

  Poziom "prezydenta" jest coraz bardziej żenujący i żałosny - on nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia tych bredni. Za klasykiem : "prezydent " jest dość dużo żałosny i lewitujący. Bycie takim "prezydentem" to najlepsza fucha pod słońcem - nic nie robi, kupił RM i mu nie przeszkadza, za nic nie odpowiada bo przed kim?, ciągle w mediach siedzi i bez wstydu wychwala jako jego sukces to co każdy codziennie robi na swojej posesji. Wybrany "przeciw" tak ma. Nawet nie zna znaczenia pojęć które wygłasza. Elbląg ma silną , zbudowaną przez lata pajęczynę kolesiowską i tego nie trędowaty ani trędowaty szybko nie zmieni. Każdy komuś słupem i wpłatomatem jest a padre dba o swoich.

 10. 10
  +9
  ~ liczy się jakość a nie ilość
  Środa, 23.10

  Panie Prezydencie

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.