Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ jan-49
  Czwartek, 10.10

  zeby budowac to trzeba znalezc inwestorow z bardzo duza kasa a kto przyjedzie do elblaga inwestowac chyba jakis desperat albo samobojca ZOBACZCIE JAKIE DZIURY W MOSTACH I NIKT NIC Z TYM NIE ROBI WSTYD jeszcze troche i nic tutaj nie bedzie

 2. 2
  +4
  ~ malkontenci
  Czwartek, 10.10

  jak nic? UM bedzie i budynek który p prezydent kupił pod powiększenie ratusza i łoterfront w każdej toalecie

 3. 3
  +5
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 10.10

  Błagam! Od 20 lat grupa ludzi twierdziła i twierdzi to co ta młoda kobieta zauważyła dziś z tym, że nie 60% tylko 90% terenów.....Reszta to dowolna interpretacja autorki? O odbudową ciągu kamieniczek zabiega wielu lecz już wiadomo od dawna, że nigdy w całości do tego nie dojdzie...przeszkadza Katedra, która nie może zostać "zasłonieta" a szkoda bo jak wiadomo najbardziej prestiżowe miejsca to nad wodą...

 4. 4
  +5
  ~ Xyz
  Czwartek, 10.10

  Z calym szacunkiem ta dziewczyna nie napisala nic nowego i odkrywczego. Pisanie w stylu powinno być to i tamto tu i tam niczego nigtam nie zmieni niczego nigdy. Brakuje mi zrodel finansowania skad kasa na ten dobrobyt ma byc kto ma za to zaplacic ?

 5. 5
  +3
  ~ Ja też tu mieszkam
  Czwartek, 10.10

  Do Xyz@ z całym szacunkiem, autorka nie jest agencją consultingowa ale młodym naukowcem. Napisała i obroniła swoją pracę magisterską oraz tytuł magistra w swojej dziedzinie. Nie robiła tego na konkretne zamówienie władz miasta czy kogokolwiek innego. Opisała to co czuje większość mieszkańców miasta oraz innych osób zeglujacych po rzece Elbląg. Zrobiła to metodologicznie i metodycznie pod okiem swojego promotora a następnie obroniła przed komisją. Czy ktoś przed nią podjął się takiego opracowania? Proszę nie pisać głupot a przynajmniej dowiedzieć się o co chodzi w pracy magisterskiej, zanim się coś napisze. Autorce p. Justynie Bres wypada pogratulować udanej i nagrodzonej pracy oraz życzyć aby jej wiedza się rozwijała i w przeciwieństwie do nabrzeży rzeki Elbląg została wykorzystana mądrze w większym stopniu niż 60 procent.

 6. 6
  +3
  ~ Cieciorka
  Czwartek, 10.10

  ....no cóż tanecznym krokiem z praca magisterska na salony.....a ja tańczyć chcę!

 7. 7
  +2
  ~ dwa lata temu
  Czwartek, 10.10

  Nagroda w 2017 a przydała się w kampanii 2019... Słabe to panie kandydacie... W klubie sporo tancerzy, może inni też napisali coś co się przyda?

 8. 8
  +1
  ~ RM
  Czwartek, 10.10

  Pani Justyno, proszę się nie zrażać gadaniem malkontentów. Gratuluję podjętego tematu. Mogła Pani przecież pisać o eklektyzmie chociażby poznańskich kamienic :P Wiemy, że tezy poruszone w tej pracy są dobrze znane (w pracy magisterskiej nie wymyśla się prochu). Rzeczywistość mamy taką, że trzeba gadać o tych tematach do znudzenia, aż wreszcie osoby decyzyjne ruszą d... i zaczną konkretnie działać, bo nie będą miały innego wyjścia. I każdy głos w temacie, zwłaszcza młodych osób, jest bardzo ważny.

 9. 9
  +3
  ~ do RM
  Czwartek, 10.10

  ależ ona z osobami decyzyjnymi zwołała konferencję! Po dwóch latach od otrzymania nagrody. Sądzę, że została do tego namówiona, bo dobry czas by się pokazać z młodą Panią. Została wykorzystana w kampanii. I tyle. Co nie oznacza, że nie ma racji w kwestii zagospodarowania terenu przy rzece.

 10. 10
  +3
  ~ ciapek
  Czwartek, 10.10

  Każdy wtajemniczony wie, że ten port jest tylko po to żeby utrzymywać urzędników przyklejonych do niego.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.