Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Drogo .
  Piątek, 11.10

  Skoro rosną koszty dla mieszkańców , to Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej powinna zmniejszyć swoje wysokie diety . W końcu przeszło 1000 na rękę to sporo . A mieszkańcy na nią płacą .

 2. 2
  0
  ~ 79latka
  Środa, 13.11

  balustrady balkonow sa zle zaprojektowane !!! na dole jest duza szpara na calej dlugosci i sasiad wali brud zmiotka na caly balkon, wszedzie brudno i syf, wczesniej musial brac szufelke i wyrzucac a teraz zamacha i caly brud leci, kto to projektowal ?

 3. 3
  0
  ~ YOKO
  Sobota, 16.11

  Bloki, które będą remontowane w 2022 czyli ul. Wybickiego będą bez DOTACJI Z UNII EUROPEJSKIEJ. Pytam się dlaczego ? mamy ponieść koszty remontu z własnej kieszeni + pożyczka ,którą spółdzielnia zaciągnie na NASZ koszt. Spółdzielnia za zacząć pobierać od nowego roku większą kwotę na fundusz remontowy. Może ktoś mi odpowie dlaczego ocieplenia bloków np. na ulicy Kalenkiewicza i innych były dotowane z unii europejskiej i nie ponieśli takich kosztów jakie my mamy ponieść. Czy to sprawiedliwe ? że jednych mieszkańców traktuje się inaczej niż drugich. Tłumaczenie że fundusze z unii europejskiej na projekty dociepleń się skończyły. To trzeba było rozpisać na wszystkie bloki. Spółdzielnia Sielanka ociepliła wszystkie budynki i wieżowce też. Oni zdążyli ze wszystkim. A teraz my ponosimy koszt

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0210471153259