Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ marudne spoleczenstwo
  Poniedziałek, 07.10

  Od stycznia mamy zaciemnione okna...Mija sie Pani z prawda bo Termomodernizacja tego bloku zaczela sie pod koniec Marca na poczatku Kwietnia.Ja nie wiem jakim trzeba byc maruda zeby potem latami sie cieszyc bo pare miesiecy jest halas i prace remontowe.Porazka.Poza tym te okna zaciomine sa punktowo i przenoszone po danym fragmencie na kolejne okna wiec nie sa ccaly czas zaciemnione,gora dwa,trzy miesiace trwa zaciemnienie w danym sektorze.

 2. 2
  --3
  ~ kazik
  Poniedziałek, 07.10

  Już mamy komentarze pracowników administracji sm..

 3. 3
  +3
  ~ abc
  Poniedziałek, 07.10

  Zgadzam się z panem Adamem. Już kilka lat temu mieliśmy zwiększony fundusz remontowy na ocieplenie i teraz znowu to coś nie halo tak to jest ludzie chcecie to płaćcie i płaćcie. Jeżeli niektórzy uważają że ludzie mają dużo pieniędzy i mogą płacić to niech zapłaci za sąsiada emeryta.

 4. 4
  --1
  ~ Wisława zza płotu
  Poniedziałek, 07.10

  wyburzyć i zaorać

 5. 5
  +6
  ~ mieszkaniec wiezowca
  Poniedziałek, 07.10

  kazik strzelasz kula w plot ale tak to jest jak ma sie taki przekaz z rzadu i od politykow...Jestem mieszkancem wiezowca i zapewniam ze nie jestem ani pracownikiem Spoldzielni ani z nikim spokrewnionym ani nie mam zadnych udzialow i interesu z wykonawca tej inwestycji.Ja chce po prostu mieszkac godnie w cieplym i estetycznym,pieknym otoczeniu a nie w chlewie i brudzie.Tyle i az tyle.Jestem takze sceptycznie i wkurzony od podwyzek spoldzielni z tytulu rzadowych inflacji i minimalnej krajowej ale tez jestem w stanie oddzielic komfort mieszkania i wygody od rozwalajacych i pekajacych balkonow i ich koszmarnym wygladzie gdzie bezpieczenstwo moich bliskich i mojego dziecka nie przeliczam na zlotowki kiedy balustrada lub walacy sie tynk zrobia krzywde mi i moim bliskim.

 6. 6
  +5
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 07.10

  Żeby nie ponosić dodatkowych kosztów na modernizację i ocieplenie , Proponuję sprowadzić z rosji WALONKI I KUFAJKI . Sprawa będzie rozwiązana .

 7. 7
  +4
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 07.10

  Bez przerwy jest temat ,że prąd podrożeje , niech drożeje ,stawiam świeczkę i jest światło , Telewizji nie oglądam szkoda czasu i pieniędzy .

 8. 8
  +8
  ~ ol
  Poniedziałek, 07.10

  To w końcu jest artykuł o ul. Kalenkiewicza czy Okulickiego? Coś autor sie zakręcił, bo Kalenkiewicza już dawno jest po termomodernizacji a zdjęcia dot. Okulickiego ;)

 9. 9
  0
  ~ k
  Poniedziałek, 07.10

  Termomodernizacja to ogólnie dobra rzecz, tyle że jak zawsze przepłacona. Jestem lokatorem bloku na Kalenkieiwcza, tego pierwszego co był remontowany. O oszczędności ciepła możecie zapomnieć, według regulaminu wymyślonego przez spółdzielnię, wypada 700 jednostek ciepła na mieszkanie. W pierwszych latach oszczędzałem, żebyśmy się zrozumieli, temperatura w domu 24 stopnie, tyle że skręcane na 16 stopni kaloryfery przy wyjazdach, zamykane przy wietrzeniu itp. itd. Rocznie zużyłem 500 jednostek, i co z mojego oszczędzania, jak i tak musiałem płacić za 700. Więc teraz mam okna rozszczelnione cały czas, kaloryfery na full i mam gdzieś oszczędności spółdzielni, bo i tak dopłacam. CO MAMY ZA 100 ZŁ WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO CZYNSZU? Ładny blok i nic więcej. Bo winda nadal stara, w piwnicy śmierdzi.

 10. 10
  +6
  ~ Gustaw .
  Poniedziałek, 07.10

  A co na to nowa Rada Nadzorcza Spółdzielni ???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.