Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Jamaleg
  Piątek, 04.10

  Wg tej,, dyrektor " dzieci na rele zapisami są,, z urzędu"?? Ta kobieta nie powinna pełnić funkcji dyrektora, na rele rodzic dziecko zapisuje a dopiero później może je wypisać. W poniedziałek składam skargę na tą,, dyrektor "

 2. 2
  --4
  ~ Grzegorz
  Sobota, 05.10

  Nie puszczacie dzieci na religię? Nie puszszajcie na Sakramenty Świętę- Chrzest, Komunia Święta, Bierzmowanie. Ekskomunika dla rodziców w takim wypadku powinna być czymś naturalnym.

 3. 3
  +1
  ~ nowy zonk
  Sobota, 05.10

  ~X2 - Przedstawicielu SP 21 , chciałeś dobrze, a wyszło jeszcze lepiej. Twierdzisz, że nie było podań o łaskawość, ale były dwie listy: na religię i na etykę. Czyli było jeszcze gorzej, bo list pod żadnym pozorem być nie może - rodzic składa indywidualne oświadczenie.Wybitna elbląska oświata a gdzie nie dotkniesz , to średniowiecze, a jedynie kozioł i jego oświatowe słupy balują, a jeden nawet wygłasza "expose". I kozioł i czerepak sycili się etyką JP II kilka miesięcy temu występując jako wzorce i eksperci etyki i moralności. Dwa dni wystarczyły aby wykazać brak kompetencji, łamanie prawa, brak etyki a w wypowiedziach zwierzchników brak przyzwoitości i poczucia odpowiedzialności.

 4. 4
  +2
  ~ xz
  Sobota, 05.10

  nowy zonk, widać ze nie masz dzieci w tej szkole. nie jestem przedstawicielem tylko rodzicem i żadnych oświadczeń nie składam. u nas nikt do niczego nie zmusza. w klasie 7 jak co roku jest na pierwszym zebraniu lista na etykę. znamy się, w klasie są rodzice i dzieci rożnych wyznań i nikt przed nikim się nie krępuje. w klasie 1 wybraliśmy religie lub etykę i nie było do podpisu żadnych oświadczeń. zmyślasz.

 5. 5
  +1
  ~ Rodzic
  Sobota, 05.10

  Niestety najczęściej komentuje nauczyciel, on wie wszystko i o wszystkich w tym mieście. Wie co w której szkole dzieje się, co robią dyrektorzy, co robi urząd. Ale nie jest w samotności, nie jest taki anonimowy. A co jako rodzic zrobię, to wara innym, nikt nie będzie poucza czy mam coś podpisać czy nie. Skoro wybrałem jako rodzic taką szkołę, to przestrzegam też jej zasad.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.