Wtorek, 24.11.2020, Imieniny: Flora, Jan, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (60)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Inny, a taki sam
  Sobota, 07.09

  A ja z moim Partnerem wiodę szczęśliwe życie, jest moją Miłością i nikt nam tego nie odbierze. Nikt sobie preferencji psychoseksualnych nie wybiera, każdy ma jedno życie oraz prawo do miłości i szczęścia.

 2. 2
  --4
  ~ stop kretynom
  Niedziela, 08.09

  Co to za cymbały? Lokalne durnie?

 3. 3
  --1
  ~ ppn
  Niedziela, 08.09

  brawo Panowie. tepic to co chore.

 4. 4
  +1
  ~ taaaaaaaa
  Niedziela, 08.09

  przeciez to zwykli idioci nie odrozniajacy LGBT od pedofili cos gdzies uslyszeli ale zrozumiec juz nie umieli

 5. 5
  +5
  ~ jan-49
  Niedziela, 08.09

  moze to tacy obroncy dzieci jak ten glowny tropiciel pedofilow co sam okazal sie pedofilem i go aresztowali wszystkie telewizje dzisiaj o tym mowily

 6. 6
  +4
  ~ ergt
  Niedziela, 08.09

  Jak wskazują badania, większość tych,co krzycza o LGBT to homoseksualiści, obawiający się ujawnić swojej orientacji. wstyd mi za to,że w moim meiście takie bzdety na ulicy.

 7. 7
  --4
  Robert Koliński
  Niedziela, 08.09

  Znamiennym jest, że te łajdackie, anty-naukowe, wsteczne i dyskryminujące brednie głoszą tchórze, nieuki, ignoranci i nacjo-kościelne podnóżki, które nawet swych zakazanych gęb wstydzą się pokazać publicznie. Przypomnijmy zatem - Lewica Razem: Edukacja o zdrowiu i seksualności. Wprowadzimy obowiązkowy, wolny od ideologicznych nacisków przedmiot, który będzie koncentrować się na przekazaniu rzetelnej wiedzy o zdrowiu i seksualności człowieka, w stosownie do stopnia dojrzałości młodych ludzi. Podstawa programowa obejmie również zagadnienia takie jak konieczność uzyskania zgody na seks czy zwalczanie uprzedzeń. Będziemy także budować zaufanie do nauki - dzięki temu łatwiej będzie walczyć ze szkodliwymi społecznie zjawiskami, takimi jak unikanie szczepień.

 8. 8
  +11
  ~ jampol
  Niedziela, 08.09

  Wychodzi na to ze pedofilii sa winne dzieci , pokrecone !! Jak nie bedziemy uczyli dzieci seksuologii to nie bedzie pedofilii !? ciekawe , to jak mowic ze dzieci przymuszaja do tych czynow !!

 9. 9
  +1
  ~ edgfar
  Niedziela, 08.09

  Ten w czapce i okularach od lat traktuje masturbacje jako zastępstwo udanego seksu. Był edukowany przez katachetki i tego powodu jest tak sfustrowany , bo nie wie o istnieniu rozkoszy wynikąjcej z seks z kobietą.

 10. 10
  +4
  ~ 1961
  Niedziela, 08.09

  Proponuje zajrzeć do sprawozdań sądowych MSprawiedliwości, by dowiedzieć się w jakich zawodach jest najwięcej pedofilów Pisanie głupot ośmiesza piszących.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1425449848175