Piątek, 17.01.2020, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ Gdzie jesteście ?
  Czwartek, 05.09

  To bardzo ciekawe gdzie elbląskie SLD czyżby popierali PSL. Pani dyr chyba tego dowodem. Panie Klim to jak to jest z SLD a może ostatni zgasił światło?

 2. 2
  --8
  ~ w
  Czwartek, 05.09

  spadaj

 3. 3
  +5
  ~ do @w
  Czwartek, 05.09

  Rozwiń się

 4. 4
  +32
  ~ Ryszard Klim
  Czwartek, 05.09

  Gdzie jesteście? Odpowiadam. Trzej tenorzy odpuścili wzajemne grzechy. To i ja, jako człowiek niespotykanie spokojny, odpuszczam. Naturalnie nie będę wypowiadał się w imieniu SLD, mogę za Wiosnę. Natomiast najważniejsze , że TrójLewica idzie w górę. Nie marudzę więc. Pozdrawiam.

 5. 5
  +31
  ~ do Ryszard Klim
  Czwartek, 05.09

  Wymowna odpowiedz. Czyli elbląskie LSD nie z wami . Ach te stołki

 6. 6
  --8
  ~ Zkj
  Czwartek, 05.09

  Po trupach do celu ! Żarty - bezpieczeństwo militarne , współpraca gospodarcza ! . Przywrócenie przemytu paliwa i papierosów bez akcyzy w ramach MRG , to katastrofa dla regionu i ogromne straty dla Skarbu Państwa . Jedynym uzasadnieniem , to głosy wyborcze przemytników . Tusk już się na tym temacie przejechał odwiedzając przemytników na przejściu granicznym w Grzechotkach , kiedy szukał poparcia dla p. Gelertowej w wyborach na Prezydenta Elbląga i zewolił do 10 - krotnego przekroczania granicy Państwa .

 7. 7
  +3
  ~ feliks zygmuntowicz
  Czwartek, 05.09

  założyć firmy, importować towary, płacić podatki a nie przemyt i łatwa kasa.

 8. 8
  0
  ~ Zkj
  Czwartek, 05.09

  Po co MGR ? Współpraca Obwodem Kaliningradzkim już funkcjonuje ! , na podstawie bezpłatnej Rosyjskiej wizie elektrnicznej ! . Proszę nie robić ludziom wody z muzgu ! .

 9. 9
  +22
  ~ ft
  Czwartek, 05.09

  Klim to był najlepszy radny poprzedniej kadencji

 10. 10
  --9
  Robert Koliński
  Czwartek, 05.09

  @Zkj - Po co MGR? Ano po to, że w ten sposób ułatwia się wymianę międzynarodową - gospodarczą i społeczną - co służy rozwojowi dobrosąsiedzkich stosunków, obrotów handlowych i wzajemnego zaufania. Na wszystkich granicach Polski - oprócz tej z rosyjskim sąsiadem - taka forma wspólpracy i wymiany występuje, tylko mieszkańcy warmińsko-mazurskiego są w tej kwestii dyskryminowani i poszkodowani, co jest skandalem i rażącą nierównością. A lewica od zawsze walczy z nierównościami, zwalczy również i tę:)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.