Niedziela, 19.01.2020, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --29
  ~ Do,Ryszarda
  Czwartek, 05.09

  Czas jeździć na plaże przyzwyczajać się do,piachu

 2. 2
  +4
  ~ Zkj
  Czwartek, 05.09

  Czytając komentarz do tematu p. Roberta Kolińskiego myślę , że nie powien zabierać głosu i poddać się leczeniu !

 3. 3
  --23
  ~ Do,ryszarda
  Czwartek, 05.09

  Panie Rysiek daj pan spokój , jedyne co mogę panu życzyć to to żeby się pan nie dostał.!!!!! Jak tam w parti wiosna wszystko stosunkowo udane ? Nie kumam jest pan żonaty a popiera pan waginosceptykow ?

 4. 4
  +21
  ~ Smutas
  Piątek, 06.09

  Czy Elbląg to naprawdę juz takie zasciankowe miasto? Ograniczenie intelektualne , myslowe osiągnęło dno , naprawdę jestesmy wiochą, szkoda ze Niwaczyk tak szybko stracil mandat zaufania bo za jego czasów byla nadzieja ze Elbląg pojdzie do przodu a tak rozwojowo jestesmy znow w ubieglym wieku

 5. 5
  +2
  ~ Ploterek
  Piątek, 06.09

  MRG zmieni jedynie to, że Rosjanie będą mieć tańszy sposób na możliwość wjazdu do Polski i "kaganiec", bo MRG działa tylko na określonym obszarze (województwa), którego nie można przekroczyć. MRG będą zainteresowani głównie Rosjanie, planujący tak jak kiedyś wypady do Trójmiasta, do Elbląga na zakupy do Ogrodów itp oraz na wyjazdy do miejsc typu Aquapark, Termy etc. Co do przemytu, to nie wiadomo czy by się zwiększył, tak samo z paliwem. Ok 75% pojazdów przekraczających obecnie granicę przez Gronowo i Grzechotki to Rosjanie, więc Ci, którzy chcą wjeżdżać do PL to i tak wjeżdżają. Rosja wprowadza duże ułatwienie w postaci wiz elektronicznych dla Polaków, więc skoro będą tańsze i łatwiej dostępne niż obecne wizy, to i tak przemyt fajek i paliwa się zwiększy.

 6. 6
  +8
  ~ Ploterek
  Piątek, 06.09

  Obecnie większym zagrożeniem dla bezpieczeństwa PL jak i UE jest ruch bezwizowy z Ukrainą. Do Ukrainy z dzikiej Rosji może wjechać praktycznie każdy. Przy obecnym stanie korupcji u Naszych sąsiadów, wyrobienie czystych papierów ukraińskich i wjazd do PL nie jest problemem. Może wjechać praktycznie każdy.

 7. 7
  +22
  ~ glosyję na Ryszarda
  Piątek, 06.09

  Panie Ryszardzie a gdzie podziała się ciepełkowa farma troli

 8. 8
  +26
  ~ Ryszard Klim
  Piątek, 06.09

  Ktoś mi życzy kresu pod piachem. Spotkamy się tam wszyscy, także ten życzeniowy. Będę może w lepszej sytuacji, jako chyba "wcześniejszy". Więc potraktuję go jak wojskowego "kota" i przeczołgam po Hadesie. Co do hejterów, z wiadomego kierunku. Elbląg stał się poligonem w tym zakresie i wyprzedził dzisiejsze sądowe hejty. Aktywna grupka, którym udowodniono ich pazerność kosztem nas-mieszkańców, ale i załogi. Szli na całego, bez jakiegokolwiek przeciwdziałania przełożonych. Nawet lewe faktury za "usługi" ( skąd to znamy) nie ruszyły. Przykre, że mentora widzimy gdzieś na listach. Upadek moralności "wyborczej". Jednak generalnie zrezygnowali ze swojej działalności, bo widza, że to i tak nic nie da. Pozdrawiam.

 9. 9
  --3
  ~ źle to widzę
  Piątek, 06.09

  A SLD na jedynce , to jeden z kandydatów przywołuje w swoich wypowiedziach PPS i PPR. Co to ma być? http://telewizjarepublika.pl/wstrzasajace-slowa-quotjedynkiquot-lewicy-quotmamy-dorobek-z-ppr-u-i-pps-u-wcale-sie-tego-nie-wstydzimyquot,84621.html

 10. 10
  +3
  Robert Koliński
  Piątek, 06.09

  @żle to widzę - Kwiatkowski mógł sobie tu akurat darować, bo nie historii Lewicy dotyczyło pytanie, ale żadnej wielkiej gafy nie popełnił (oczywiście oszołomstwo z prawicowej szczujni mu tego nie odpuści i ujadać będzie, nie byliby sobą;), bowiem a) taka jest historyczna prawda i b) zarówno PPR, a tym bardziej PPS (!) mają za sobą tyle chwalebnych kart niepodległościowych i robotniczych, że naprawdę poszczekiwanie reakcyjnych piesków w niczym nie zaszkodzi tej wielkiej budowli ze spiżu, robotniczego trudu i krwi;)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.