Czwartek, 16.07.2020, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ elblążanka
  Niedziela, 01.09

  Mieszkamy w Elblągu, to trzeba popierać elblążan. Stawiam na Zielonkę. Co z tego, że były policjant? Ważne, że jeszcze ma zapał i chce coś dobrego zrobić. Oby udało mu się. Olsztyn do Olsztyna. Elbląg górą!!!!

 2. 2
  +22
  ~ dziennikarka
  Niedziela, 01.09

  @elblążanka - A pytała może Pani kandydata Zielonkę o jego program i cóż to takiego dobrego chce dla Elbląga zrobić? Bo ja akurat pytałam (nie tylko zresztą jego) i żadnej konkretnej odpowiedzi nie udało mi się uzyskać ("powstrzymać wojnę polską-polską w sejmie" - przecież gorszego banału już chyba się nie da spłodzić). Prawda jest taka, że na tej liście są ledwie 2 (dwie!) osoby, które mają pojęcie, po co tam są i posiadają spójny (czy wręcz - jakikolwiek) program dla wyborców naszego miasta i regionu. Niestety pan Zielonka, podobnie jak olsztyńska spadochroniarka na jedynce listy, do tych osób nie należą.

 3. 3
  --10
  ~ kkel
  Poniedziałek, 02.09

  Panie Klim czas kupić sobie autko zabrać żonę i odpocząć. To se już ne wrati! Czy Pan wie co to urlop? Potrzebne są nowe młode twarze. A swoją drogą należy najbliższym zwrócić uwagę aby tyle bzdur nie opowiadali!

 4. 4
  +15
  ~ Ryszard Klim
  Wtorek, 03.09

  Szanowny (a) "kkel" .Dziękuję za prawie kulturalny komentarz. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Po hejcie "spółkowym" to naprawdę mnie nie dotyka. Co do meritum. Nie słyszałem, aby pozbawiono mnie czynnego i biernego prawa wyborczego. Nie pozbawiono ich także ok. 30 % mieszkańców Elbląga -seniorów, lawinowo przybywających, bo młodzi nie mają tutaj "czego szukać" ( to ich określenie). Nie daje sobie rady z tym samorząd, ale czy wspomagają "elbląscy" parlamentarzyści ? Jest wśród nich ta "młoda" twarz poselska z nieodległego miasta ( nawiązuję do Pana(i) komentarza). 4 lata temu ta twarz owinęła się wokół każdego słupa w Elblągu. Długa wisiała. W ciągu tych lat nawet z wykrywaczem min właściciela tej twarzy w Elblągu nie uświadczyliśmy. Proponuję rozpocząć kolejne "młode"owijanie.Pozdrawiam

 5. 5
  +2
  ~ krysia
  Środa, 04.09

  Demokracja ma to do siebie że możemy wybierać.Wybieramy 13 października tych , którzy będą się mogli sprawdzić w Sejmie. Kto się sprawdzi nie wiemy, wiemy tylko że możemy dać kredyt zaufania.Później ich rozliczymy.Dzisiaj wiemy jak wygląda demokracja, jak łamany jest kręgosłup konstytucyjny.Możemy to zmienić kartką wyborczą. Dziś każdy może napisać komentarz i wyrazić swoje zadowolenie lub nie.Ale zagłosować trzeba mądrze.Ja wybieram chłopaków z Elbląga , z Lewicy.Ten głos nie może być zmarnowany, wierzę że oni zmienią oblicze tego Sejmu.Sejm bez barierek,Sejm bez zasłon,,Sejm dla ludzi a nie dla wybranych. Sejm z dyskusją a nie wyłączaniem mikrofonów, Sejm dla dyskusji a nie obrażania się.NORMALNIE!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.