Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  @Joluś - Bardzo serdecznie Pani dziękuję za dobre słowo (oraz piękny cytat z jednego z moich ulubionych klasyków:) i mogę obiecać, że z całą pewnością nie ustanę w słusznej i zbawiennej misji likwidacji szkodniczego duopolu PO-PiS w naszym kraju, a także nie zapomnę skąd jestem. Wie Pani, ja jestem z ludu, nie z elit, i u mnie - jak mawiał Kaźmirz Pawlak - "słowo droższe od piniendzy!";)

 2. 2
  +8
  ~ JASNOWIDZ
  Sobota, 31.08

  Kolinski ... zobaczysz jak PIS wygra wybory parlamentarne , będziesz siedział cicho jak szysz pod miotłą

 3. 3
  +12
  ~ Adi
  Sobota, 31.08

  A ja wciąż nie wiem gdzie pracuje Pan Kiliński.

 4. 4
  +12
  ~ Wyborca
  Sobota, 31.08

  Skoro jest technikiem hotelarstwa, to chyba w hotelu?? A jakie języki zna Pan Robert ?

 5. 5
  --3
  ~ Sensacja Rewelacja
  Sobota, 31.08

  Lewica nie ma szans. Lewaków już mamy u władzy i do tego komunistów

 6. 6
  --3
  ~ Stefan Korbonski
  Niedziela, 01.09

  lewica w całości do utylizacji,rządzili przez całe powojnie a jak niektotrzy pamietaja i zapamietaja do końca zycia precz!

 7. 7
  --2
  ~ wyborca
  Niedziela, 01.09

  Teraz właśnie mamy szansę na zminę władzy. Głosujcie na elblążanina, Andrzeja Zielonkę, nr 2 na liście. Liczy się ilość głosów, nie miejsce na liście. Nr 1 to pani z Olsztyna. Olsztynowi dziękujemy. Wszyscy wiemy, ile ,, dobrego ,, zrobił dla nas Olsztyn- pociągnął nas na dno. To jest szansa dla Elbląga. Nowa twarz, energia i chęć pracy dla nas, dla Elbląga. Chcemy mieć swojego człowieka w Sejmie, który będzie walczył o Elbląg- głosujmy na Andrzeja Zielonkę

 8. 8
  +9
  ~ Polskie Nagrania
  Niedziela, 01.09

  Na Zielonkę? Tego gliniarza? A co on niby wie o życiu, świecie, polityce i całej reszcie, skoro przesłuchiwać tylko potrafi?

 9. 9
  +3
  ~ paula
  Niedziela, 01.09

  Zawsze jest alternatywa ,jak wiemy że głosować należy na chłopaków z Elbląga ,to moim kandydatem do Sejmu jest Pan Mirosław Szulc.Przedsiębiorca , właściciel Biura Nieruchomości.Byłam u tego Pana , Sprzedawał mi dom,to jest profesjonalizm w obsłudze i podejściu do klienta.Takich nam trzeba również w Sejmie ,wiedza i prawo.Życzę szczęścia i powodzenia.JESTEM ZA.MA PAN NA PEWNO MÓJ GŁOS.

 10. 10
  +3
  ~ Darek
  Niedziela, 01.09

  Jestem za chłopakami z Elbląga , niech wygra Wiosna na jesieni pod sztandarami lewicy.Musi nastąpić zmiana ludzi w Sejmie, czerwona kartka dla tych ,którzy zabarykadowali Sejm.Czas na nowych którzy wprowadzą nowego ducha prawnego. Chłopaki z Elbląga całym sercem was popieram. W dniu wyborów zdecyduję koło którego postawię znaczek.Życzę wam dużo wytrwałości i wygrania.Najlepiej jakbyście we dwóch weszli do Sejmu.DAREK

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.