Czwartek, 16.07.2020, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ 997
  Sobota, 31.08

  a gdzie jest Mały Władziu ?? to przynajmniej 100 % przegrana :)

 2. 2
  +7
  ~ Tatarak
  Sobota, 31.08

  Panie Kiliński oczywiście że Pan obrażasz inne osoby które nie zgadzają się z Panem,a niej daj Boże są katolikami. Powiedz Pan szczezrze-jak ma ktoś na Pana głosować jak ciągle Pan jesteś w komentarzach w internecie. Jak można wszystko komentować?i to ma być praca polityka?zenada

 3. 3
  +6
  ~ Sąsiad
  Sobota, 31.08

  Typowy komunista zawsze odwraca kota ogonem. A gdzie ta pani napisała, że nie sprząta po swoim psie?

 4. 4
  --4
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  Jeżeli prawda kogoś obraża, to powinien chyba zastanowić się nad swoim postępowaniem, nie tak? Co zaś do mojej aktywności w mediach społecznościowych i internecie, to przecież od lat słyszymy marudzenie, że politycy są zainteresowani wyłącznie sami sobą (i szmalem), że mają gdzieś potrzeby i opinie obywateli, że realizują jakieś tajemne agendy, które nie mają nic wspólnego z "prawdziwym życiem" etc. I kiedy pojawił się w końcu w Elblągu polityk, który obywateli słucha (co nie znaczy od razu, że z każdym - zwłaszcza najgłupszym - poglądem się zgadza) i daje temu wyraz np. w komentarzach (głównie politycznych, społecznych czy historycznych, w motoryzacji czy siatkówce moich komentarzy nie uświadczy, bo te dziedziny mnie mało interesują), to podnosi się lament, że Koliński znów zajmuje się...

 5. 5
  --5
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  ...nie tym co trzeba:) W dodatku kosztem swojego najprywatniejszego, wolnego czasu:) Powiedzcież mi zatem równie szczerze ob. Tatarak - jak Wam i innym malkontentom można dogodzić, skoro czego by człowiek nie zrobił, to zawsze jest nie tak?:)

 6. 6
  +6
  ~ 997
  Sobota, 31.08

  Pan Koliński i jego EKIPA , nie są winni temu , że kandydują ... winni sa wyborcy , którzy DEB.ilnie myślą , że oni sa w stanie cokolwiek zmienic .... no zmienią, ale to że ONI ( jeżeli nie daj Boże wejda do Sejmu ) będą mieli swoich fanatyków w D....ie :)

 7. 7
  --38
  ~ Róża Luksemburg
  Sobota, 31.08

  A ja właśnie zagłosuję na pana Roberta Kolińskiego, bo nie dość, że jest człowiekiem inteligentnym, młodym, znającym języki, w sprawach miasta zorientowanym o niebo lepiej, niż większość - wliczając w to starego safandułę i nudziarza Klima - to do tego jest politykiem, który ma swoje zdanie i potrafi go logicznie i przekonująco bronić, za co go nienawidzą trolle. O starych politrukach, których miejsce jest w mauzoleum, a których czas zatrzymał się na późnym Gierku, dodatkowo traktujących kobiety jak przedmioty, powiedzieć tego nie można, stąd towarzysz Koliński ma mój głos. I oby go nie zmarnował;)

 8. 8
  --24
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  Dziękuję bardzo towarzyszko Luksemburg za tę przemiłą laurkę - słowo rewolucjonisty, lewicowca i harcerza (ZHP:), że ludowego zaufania złożonego na mych skromnych, socjalistycznych barkach nie zawiodę!:))

 9. 9
  +28
  ~ Krysia
  Sobota, 31.08

  Lewica jest alternatywą dla bijących się partnerów politycznych .Tylko Lewica potrafi uspokoić nastroje polityczne, tylko Lewica opanuje ten bałagan konstytucyjny i prawny.Dlatego Lewica idzie po porządek w Parlamencie. Oddam swój głos na ludzi z Elbląga, tylko oni są przygotowani do takiej funkcji,głosujmy na Lewicę.Elbląg za swoimi.

 10. 10
  +11
  ~ Krysia
  Sobota, 31.08

  Znam Pana Szulca z Biura Nieruchomości,bardzo prawy człowiek i dusza dla innego człowieka. To doskonały kandydat do Sejmu.Swój stoicki spokój i doświadczenie na pewno spożytkuje w walce w Sejmie.Rozmawiałam z nim znam jego program, szczególnie program dla rolników i oświaty.Popieram takiego człowieka który idzie do Sejmu by walczyć o innych nie o siebie.Głos oddany na takiego człowieka nie będzie zmarnowany. Życzę powodzenia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.