Czwartek, 16.07.2020, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ b0ss
  Sobota, 31.08

  Okulary na nosie nie na włosach, inteligencji to nie dodaje. I tyle o tej partii mogę powiedzieć.

 2. 2
  --11
  ~ JASNOWIDZ
  Sobota, 31.08

  Naszym krajem może rządzić tylko PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ,oni co obiecali to wykonali i za to trzeba im dać szansę na dalsze sprawowanie WŁADZY . Jasnowidz przewiduje ,że PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ BĘDZIE RZĄDZIĆ KRAJEM DOŻYWOTNIO .

 3. 3
  --2
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  @JASNOWIDZ - Tiaa.. Kłamcy i barbarzyńcy z PiS tak "wykonali, co obiecali", że musieli się z podkulonym ogonem wycofywać z durnej i faszystowskiej ustawy o IPN na rozkaz swoich mocodawców z Waszyngtonu, że nakłamali społeczeństwu o "zwrocie" ukradzionych przez siebie premii i apanaży, które "im się należały", a których Caritas nie zobaczył nawet w 10%, że "podwyżek nie będzie", ale ceny prądu i artykułów spożywczych w Polsce szaleją, że rządzić będzie "prawo i sprawiedliwość" a tu złodziej i aferzysta Kaczyński (Srebrna, Telegraf, KNF) śmieje się prawu i sprawiedliwości w nos, że "Polska wstanie z kolan" i będziemy mieli "mocny głos i stanowiska w UE" a tu Polska nie dość, że wciąż na kolanach pełza przed watykańskim okupantem, to w dodatku na pysk padła w organach UE i nawet jednego (...)

 4. 4
  --5
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  (...) ważniejszego stanowiska PiSowcy nie ugrali. Można tak wymieniać do jutra te "sukcesy" PiSowskiego reżimu, tyle że do fanatyków i PiS-trolli głos rozsądku oraz fakty i tak nigdy nie dotrą więc zaprawdę szkoda czasu. Mam jednakowoż nadzieję, że sprawdzą się oniryczne wizje @JASNOWIDZA i PiS rzeczywiście będzie rządził "dożywotnio", bo patrząc na ledwie już żywego dziadunia Kaczyńskiego i słysząc kolejne doniesienia o jego problemach zdrowotnych mam głęboką nadzieję, że PiS ostatecznie skończy się wraz z nim. Oczywiście życzę nam wszystkim, abyśmy nie musieli czekać nawet tych miesięcy, ale zakończyli rządy PiSowskiego, anty-demokratycznego, przestępczego reżimu znacznie szybciej, czyli już 13.10 br., po czym funkcjonariuszy oglądali wyłącznie na ławie oskarżonych, gdzie ich miejsce.

 5. 5
  +4
  ~ Solder
  Sobota, 31.08

  Koliński na trawniku wdepnął w psią kupę.

 6. 6
  0
  ~ Chłodnym okiem
  Sobota, 31.08

  Żadnych sensownych kandydatów. Lider listy z Olsztyna - strzał w kolano, czterech dziadków, co powinni wnuki bawić, a nie się pchać do polityki, a Pan Koliński, który wszystkich na około poucza na każdy temat, nie potrafi sobie przeszyć guzika w koszuli, tak żeby mankiet nie zasłaniał mu pół dłoni, zwykła fleja.

 7. 7
  --6
  Robert Koliński
  Sobota, 31.08

  @Ślepym okiem - Nono, to się nazywa "siła troll-argumentów" - czekam jeszcze na zarzut, że kolor skarpetek nie taki, a w ogóle to koszula za mało piniendzów kosztowała dla wysublimowanych gustów internetowych szafiarek, trend-setterów i lokalnych znawców mody, którzy sami niewątpliwie zadają szyku na każdem odpuście:)))

 8. 8
  +7
  ~ wl
  Sobota, 31.08

  niech ta pani spada z elblaga

 9. 9
  +5
  ~ wl
  Sobota, 31.08

  ta pani niech spada

 10. 10
  --6
  ~ Joluś
  Sobota, 31.08

  Panie Robercie Koliński, mam nadzieję, że gdy wejdzie Pan do parlamentu, czego Panu serdecznie życzę, to wzorem swoich starszych kolegów z lewicy nie zapomnisz Pan kto Pana wybrał. Najwyższy czas skończyć z przeklętym duopolem partyjnym PO-PiSu, czas skończyć z nieudolnością SLD, której najlepszym przykładem od wielu lat jest L. Miller. Ja oddam głos na Pana, bo w młodości moja przyszłość. "Trzeba z młodymi naprzód iść, po życie sięgać nowe...".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.