Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ asd
  Czwartek, 29.08

  Wystarczyłaby kamera monitoringu.

 2. 2
  +4
  ~ Motocykliści
  Czwartek, 29.08

  Dobrze ,że w końcu od motocyklistów się odczepili . Zawsze to oni źli , a widać na załączonym obrazku że motocykl by takich śladów nie narobił :)

 3. 3
  +6
  ~ inwestor
  Czwartek, 29.08

  Trzeba zainwestować w progi zwalniające. Skoru już powiedziało się A i Modrzewina jest dopuszczona do ruchu to należy to dokończyć i sprawić aby była bezpieczna.

 4. 4
  --3
  ~ Rodeo
  Czwartek, 29.08

  a ja nic nie słyszę i mi to lotto. Lepiej niech tam poszaleją , pościgają się, spalą gumę, postawią na koło niż mieliby to robić w centrum miasta a co do milicji to tam raczej nie będą stali bo nic się wtedy nie dzieje i mają patrolować miasto a nie odludzie.

 5. 5
  --16
  ~ Noname
  Czwartek, 29.08

  Naprawdę czytając te komentarze ręce opadają, powiedzcie ze hałasy słychać jeszcze w Kadynach... Jeżeli kat problem proponuje wyprowadzić się nad jezioro do miejsca gdzie niema miejskiej cywilizacji i nadmiernego hałasu..

 6. 6
  +2
  ~ : )
  Czwartek, 29.08

  Analfabetyzm w Polsce ma się co raz lepiej " nie ma " !

 7. 7
  +7
  ~ Zerotolerancji
  Czwartek, 29.08

  To efekt niekoniecznie przemyślanych zmian, polegających na zmniejszaniu restrykcyjności kar i zwiększaniu tzw wolności osobistej. W konsekwencji spadły możliwości szybkiej i zdecydowanej reakcji służb na negatywne zachowania prywatnych osób. Obok tolerowania opisanej sprawy dotyczy to innych zachowań, a w szczególności "najazdowi" hord pijaczków i meneli z całego miasta, którzy upodobali sobie Zawadę i swoją postawą wywierają psychiczny terror na mieszkańcach tej dzielnicy. Kolejnym przykładem takich sytuacji jest całkowita bezradność w reagowaniu na przypadki łamania zasad ruchu drogowego przez rowerzystów, osoby korzystające z hulajnog, czy kierowców niewłaściwie parkujących swoje pojazdy. Dopiero jak dojdzie do tragedii to rozlega się płacz i lament, a to jest już spóźniona reakcja.

 8. 8
  --10
  ~ Drifter amator
  Czwartek, 29.08

  Okej, skoro nie mogą pobawić się na modrzewinie, to niech miasto da dobrą alternatywę. Ograniczony tor, droga wyłączona z użytkowania czy chociażby kawałek asfaltu na którym można się troche pobawić swoim samochodem. Przecież nie robią nikomu krzywdy.

 9. 9
  --12
  ~ Xxx
  Czwartek, 29.08

  Pierdzielicie kocopoly jak byscie sami nigdy nie szaleli. Wszyscy swieci. Widac kto sie udziela w komentarzach najbardziej po slowach ,,Milicja'', ci ktorzy dorastali w czasach kiedy polonez i fiat 125 byl pogromem predkosci... . Ludzie tam nikt nie mieszka!!! Chcecie to wam przesle zdjecia jak sobie ktos driftem na skrzyzowaniu Tysiaclecia-Malborska przed nosem Komendy Policji zawracal po polnocy wielokrotnie i byly slady. Czemu nie napisaliscie o tym? Raczej kierowcy nie pija i nie rzucaja butelek. Wielokrotnie widac tam rowerzystow odpoczywajacych z puszka czy butelka. Pety pozbierac? Smierdzace zgaszone? Ty masz glowe czlowieku. Moze z jednorazowka bede chodzil jak za psim gownem zebys czlowieku ograniczony mial satysfakcje. Ludziee chcecie spokoju to do lasu do szalasu sie wyprowadzcie. Mi pod oknami codziennie straz jezdzi karetki i policja. Budzac dziecko. Do sadu mam isc z tym czy do Brukseli do PE?

 10. 10
  +6
  ~ Scooter
  Czwartek, 29.08

  Podobny problem dostrzegam w skate parku. Oprócz jezdzacych, siedzi sobie patologiczna młodzież oraz towarzyszace im dzieci. Siedzac na ławce i obserwując moje dziecko, muszę słuchać i oglądać coś co umyka wszelkim, nawet łagodnym zasadom dobrych obyczajów... Patroli policji 0, a spędziłam wiele wieczorów tych wakacji w tym miejscu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99092507362366