Piątek, 17.01.2020, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ elbo
  Środa, 14.08

  Jakie to smutne, że wróblewski odpowiada na łamach innego portalu. Strach?

 2. 2
  +14
  ~ czerepak i kozioł
  Środa, 14.08

  Kiedy i czy w ogóle Kozioł mówi prawdę wg zasady "nie becz koźle fałszywego świadectwa"? Kilka dni temu razem z nowym kolegą - dyrektorem Kozioł twierdzi, że "nominat" nie może nic zrobić w muzeum, bo gustlik nałożył karę na poczet której spłaty Pani Maria zaciągnęła tajny kredyt w wysokości 250 000. Teraz Kozioł beczy, że za jakieś słowo Gustlik obciął przyznaną dotację o 5 %. Kiedy Kozioł beczy prawdę, bo mleka z niego nawet Czerepak nie udoi. Wstyd dla "prezydenta" takiego miasta za stosowane metody i braki w wychowaniu. Jedynym usprawiedliwieniem jest to , żre Kozioł należy do partii prawdy, tradycji i wartości. Naszej prawdy, naszej tradycji, naszych wartości - członków. Członków partii ( bez domysłów). Pies chwyta swój ogon ale kozła ze swoim ogonem w zębach widzę pierwszy raz.

 3. 3
  +11
  ~ czas do taczki
  Środa, 14.08

  nic nie ma w tym mieście, a ten siedzi i pier. dz. i w stołek już drugą kadencję i nic nie robi, za co on bierze pensje przez tyle lat??? już dawno powinien wyjechać na taczce. ! Pewnie teraz powoła sztab dobrze płatnych doradców i dalej nic nie będzie robił. Wstyd

 4. 4
  --3
  ~ kkel
  Środa, 14.08

  panie Ryszardzie przemawia przez pana ogromne rozżalenie. Odgrzewane kotlety a rozwiązanie jest proste. Proszę złożyć wniosek do prokuratury i po sprawie!

 5. 5
  +4
  ~ wojtek
  Czwartek, 15.08

  gdyby nie Pani Maria to byśmy mieli ***o zapleśniałe a nie muzeum .Szanuję Pana prezydenta tylko po co się takimi ***ołami zajmuje , miasto ma większe problemy. Pani Maria wywalczyła dotację na remont i dzięki temu mamy piękne muzeum.

 6. 6
  +4
  ~ siwy
  Czwartek, 15.08

  A dyscypliny finansowej nie było jak remontowano drogi Elbląg-Tolkmicko i Elbląg-Pogrodzie i miasto musiało wziąć jeszcze kredytu na 30 mln złotych żeby dokończyć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.