Sobota, 14.12.2019, Imieniny: Alfred, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  pampi - ZAWADA
  Wtorek, 13.08

  Panie Wróblewski , masz Pan bałagan na swoim podwórku ?? Czyja to wina ??? To TAK POza tematem ???

 2. 2
  +14
  ~ Jarosław
  Wtorek, 13.08

  Drogi panie Witoldzie! Ogarnij się człowieku,mało kogo interesuje Twoja potyczka z była dyro muzeum-są ważniejsze sprawy w elblągu-sprawa ciepła,sprawa odkrytego basenu,sprawa budynku odkupionego od PZU przy ratuszu...itd. Jeżeli nie będzię decyzji w wyżej wymienionych sprawach to może być referendum[za rok,lub dwa] i wtedy będzię dla pana i reszty pozamiatane...Życzę panu jak najlepiej,ale proszę się zastanowić-dlaczego otacza się emerytami-czas już na młodych i wykształconych,którzy mają wykształcenie i staż[a emeryci niech sobie idą na wypoczynek,przepracowali swoje i czas odpocząc].Niech Pan uwierzy mamy wspaniałą i wykształconą młodzież i czas im dać do wykazania się,bo inaczej za 10 lat to będzie miasto emerytów.I Nie będzie ludzi do opieki nad starszymi..Proszę to przemyśleć?

 3. 3
  +13
  ~ bluselka
  Środa, 14.08

  Sprawdzenie czy nie doszlo do naduzyc jest jak najbardziej konieczne. Jesli do nich doszlo, sparawa powinien sie zajac prokurator. Ale robienie z tego publicznej awantury jest kompletnie zbedne. Jaroslaw ma racje: w Elblagu sa wazniesze sprawy, ktorymi prezdenet musi sie zajac. Pyskowki z Kasprzycka to czysta stata czasu.

 4. 4
  +18
  ~ Ukrop
  Środa, 14.08

  Analogiczna sytuacja była , kiedy zmniejszono dotację o 1 mln złotych dla dla EPEC-u za nieprawidłowości w przetargach na modernizację sieci. Modernizacja była wykonana, a brakujący milion pokryli mieszkańcy z opłat za ciepło. Tu 250 tys. i rwetes, tam milion, i kompletna cisza ze strony ratusza. I co: "nie było podejrzenia o naruszenie dyscypliny finansów publicznych" ? Nie było znanej pryncypialności władz? O czasy, o obyczaje!

 5. 5
  +18
  ~ kozioł i czerepak
  Środa, 14.08

  Przychodzi moment, gdy Kozioł obnaża całkowicie swoją negatywną działalność, przyzwoitość, brak kultury. Kozioł nawet nie potrafi spowodować przedruku felietonu z którym "dyskutuje". Kozioł ma kolegę - marszałka województwa, który nałożył karę. Ten kumpel nie powiadomił Kozła o haniebnym czynie dyrektorki o której Kozioł wszystkim głosił przez lata najgorsze opinie? Kozioł nie wie co się dzieje u sekowanego dyrektora? A Kozioł , jak chcą mieszkańcy, ma sobie dać radę z EPEC i całym miastem? Wizytówka Kozła, to słupowanie podwładnych i zbieranie od nich kasy, tępienie samodzielnych, Jurasic Park zamiast Bażantarni, Dolinki, basenu adolfa, ... . Podległa Kozłowi RM powinna wyciągnąć wobec niego konsekwencje, ale kto ma to zrobić - Solejuk i cała ławeczka kww, Pruszak? A za PZU taczka.

 6. 6
  +9
  ~ Nerwus
  Środa, 14.08

  Zdyscyplinuj pan paru dyrektorow i dyrektorki bo wladza im odbiła i pracownicy zaczynają mieć dosc a dyrektorem się bywa , czas to sobie uświadomić , bo czas mija szybko i wszystko moze się zmienić jak juz 1 kiedyś

 7. 7
  +9
  ~ Kaznodzieja
  Środa, 14.08

  Przypominam ze czasy " strachy na lachy" juz minęły i warto o tym pamiętać, nie mozna juz mobbingowac pracownika bez konsekwencji , wszystko juz się wylewa, brudy, syfy, plugastwo , mataczenie , klamstwa ! Nikt dzis juz nie jest bezkarny w swoim postępowaniu, a póki co PIS górą, a PSL znika więc nie ma co szarżować i machać szabelką bo ona coraz slabsza

 8. 8
  --5
  ~ Prawda
  Środa, 14.08

  Pociągnąć byłą dyrektor do odpowiedzialności!

 9. 9
  +4
  ~ ciekawy
  Środa, 14.08

  Pani Mario a gdzie Pani riposta?

 10. 10
  +4
  ~ Klom
  Środa, 14.08

  Nie dla um

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.