Sobota, 25.05.2019, Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Cuda.
  Środa, 13.03

  Dlaczego w parku Traugutta sadzi Janusz biznesu rabarbar???????

 2. 2
  +4
  ~ BEZ SCIEM proszę
  Środa, 13.03

  Ja widząc w Elblągu tramwaj zbliżający się do skrzyżowania, choćbym nawet miał pierwszeństwo, zawsze ustępuje zatrzymując się w bezpiecznej odległości. A skąd ja mogę wiedzieć czy ma on hamulce, czy nie zapłonie żywym ogniem albo wyskoczy z szyn lub rozpadnie się na kawałki? A większość wozów tak właśnie wygląda jakby za chwilę miała się rozpasc. Dlatego wolę być czujnym.

 3. 3
  +3
  ~ kultura napływowa
  Środa, 13.03

  ~Cuda. - bo na trupach (niemieckich) lepiej rośnie. "Park" na cmentarzu z nagrobkami i szkieletami.

 4. 4
  +2
  ~ dorośli? "pracowici"?
  Środa, 13.03

  Ostatnie dwa tygodnie "radni" koalicji i "redakcja" wykazują poważne dolegliwości związane z głowami. Bardzo aktywni policjanci ze słupowatego kww i kilku z pozostałych. Dorośli, wykształceni faceci a przyjęli, narzucony im przez administratora miasta, sposób rolowania i epatowania mieszkańców "sprawami" które Wiesiek rozwiąże w mig za browara. Ludzie - nie wstyd wam? Nie jesteście godni czegoś więcej? Są dzielnicowi, SM, administratorzy osiedli, departamenty UM - czy oni wszyscy nic nie robią czekając na III WŚ? Zmuście administratora lub sami przeprowadźcie reformę UM i może to miasto drgnie. Wituś nawet zachwyca się pytaniem Kamma - wszystko ustawione, a odpowiedź witusia każe unikać ulic.

 5. 5
  +2
  ~ Zdjęcie
  Środa, 13.03

  Na tym zdjęciu w artykule widzimy przystanki które nie oslaniaja przed deszczem i wiatrem. Elbląg powinien wprowadzić numeracja autobusów od numeru 100 tak jak zrobił to olsztyn. To podniesie prestiż, Elbląga przyjezdni zauważa że przyjechali do miasta.

 6. 6
  +3
  ~ novak
  Środa, 13.03

  już wiem to jest radny z okręgu nr.4 a więc panie radny ZAWODZIE to pana okręg więc czas brać się za prawdziwą prace a nie myśleć o ***ołach .

 7. 7
  +1
  ~ BEZ SCIEM proszę
  Środa, 13.03

  Olsztyn nie podnosił numeracji dla jakiegoś prestiżu (przynajmniej oficjalnie nikt tak nie podawal). Chodziło o porządkowanie numeracji linii na wzór Warszawy. I tak numery od 1 do stu są zastrzeżone dla tramwajów, na razie są tam 3 linie. Numery 100...199 to linie miejskie całoroczne. Numery 200... 299 to linie dojazdowe z osiedli do węzłów komunikacji tramwajowo - autobusowych, numery 300... to linie sezonowe. N1 i N2 to linie autobusowe nocne.

 8. 8
  +1
  ~ BEZ SCIEM proszę
  Środa, 13.03

  Czy w Elblągu jest potrzeba zmiany numerów? Mało tych linii ale można też je uporządkować. Linie tramwajowe - tak jak jest. Linie autobusowe miejskie 50 + dotychczasowy numer (na przykład 57 to linia 7, 69 to 19. Linie podmiejskie z przebiegiem poza granice miasta strefowe : 100 + obecny numer. Na przykład 120 to sto i 20. Łatwiej byłoby wtedy zarządzać numerami w razie nowych linii tramwajowych a pasażerowie szybciej polapaliby się które linie są miejskie a które strefowe.

 9. 9
  +4
  ~ niejestemrobotem
  Czwartek, 14.03

  we wszystkich miastach komunikacja miejska - a zwłaszcza tramwaje- otrzymuje priorytety - TYLKO W E-GU jak zwykle jest INACZEJ! Nawet tam gdzie jest torowisko poza jezdnią - TRAMWAJ musi się zatrzymać i PRZEJEŻDŻA OSTATNI! To niestety wstyd dla miasta i może ktoś to w końcu prezydentowi powie - może on po prostu o tym nie wie?

 10. 10
  0
  ~ prestidigitator
  Czwartek, 14.03

  A wie o tym że żyje?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.