Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (60)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ pytam sie
  Sobota, 05.01

  Gdzie Panie byłeś przez 8 lat, że nie było reakcji?, teraz znowu piszą , że fekalia mogą zalać cały Elbląg, już nam podnieśli o 10% za ścieki i wodę od 1 stycznia 2018r na tę inwestycję i co? Okazuje się , że oferenci dają stawkę o 100% wyższą niż zaplanowano przez EPEWiK potrzeba 200 milionów, a nie 100 milionów. Pojechali do Warszawy załatwiać, ale wcześniej to nie mogli pojechać i wcześniej załatwiać kasę tylko wyrwali od nas mieszkańców. Pytam się kto za to odpowiada i co będzie jak tej kasy dodatkowej nie załatwią. W EPEWiK podwyżki płac w 2018 r były, były, a za co?. Chyba czas pomyśleć o referendum, NIKT nie dba o nasze sprawy mieszkańców, a co organ założycielski w tej sprawie, może kasę ma to da, tylko już nie od mieszkańców.

 2. 2
  +5
  ~ Do kkkkkkk
  Sobota, 05.01

  Spokojnie, o nasze interesy i niskie ceny ciepła dba członek rady nadzorczej EPEC pan Janusz Nowak. Najwazniejsze , żeby wszędzie byli swoi.

 3. 3
  +8
  ~ aka
  Sobota, 05.01

  Jakie miasto takie "elyty"

 4. 4
  0
  ~ Do kkkkkk
  Sobota, 05.01

  Tadek ty durniu jak tam piekarzyna co braci lał i chlał 😀

 5. 5
  +3
  ~ Do takie tam
  Sobota, 05.01

  Sam w to nie wierzyłem ale jest papier jak preźes Jan dawny prezio nałożył karę za nielegalny pobór ciepła na wcześniejszego prezia ale wstyd ale wstyd nielegalny pobór ciepła wstyd wstyd

 6. 6
  +8
  ~ wssss
  Niedziela, 06.01

  a ten nierób Wcisła znowu swoje, co chwile pojawia się, i na pokaz dla lansu ogłasza swoje durne mądrości, weź chłopie schowaj się razem z koleżanką dyrektor ze szpitala która bierze miesięcznie 19 tysięcy pensji i nic nie robi, tylko parkingi ze swoim synusiem wokół szpitala!!!

 7. 7
  +6
  ~ czarekl
  Niedziela, 06.01

  i znów ten idiota i jego mądrości, co za tępak

 8. 8
  +5
  ~ kwadrat
  Niedziela, 06.01

  jeszcze czytacie co ten facet ma do napisania? po co? Szkoda czasu. Trupy polityczne już dawno powinny ze swieczkami pod sądem stać z modlitwą na ustach..."wybaczcie narodzie" A my swoje najpierw Parlament Europejski a potem Sejm. Potem to już tylko Trybunał Stanu

 9. 9
  +7
  ~ arczikman
  Niedziela, 06.01

  towarzyszu wcisla kiedy oddacie pieniadze ukradzione poprzez spolke szwindel o nazwie aqua park? prezesowa tej spolki wraz z grzesiem.n pobierali miesiecznie po 10 tys zl wynagrodzenia za nic nierobienie. nie wbito nawqet sztych lopaty przez dwa lata funkcjonowania spolki. kiedy oddacie te pieniadze?

 10. 10
  +3
  ~ mojezdanie
  Niedziela, 06.01

  Podwyzki duże i na wszystko a inflacja 1% :) CUDA PO POLSKU _LUDZIE CUDA :) :) (piis to oszuści i zło...... )

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.