Piątek, 28.02.2020, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 04.01

  Problemem są nadal parkujące auta. Wiadomo że gdzieś muszą , ale widoczność wyjazdu z Ogrodowej pozostawia naprawdę wiele do życzenia. A może spowalniające skrzyżowanie jak na Komeńskiego/Kochanowskiego ?

 2. 2
  --1
  ~ panie prezydencie
  Piątek, 04.01

  światła to przeżytek wyburzyć narożne budynki i zrobić duże rondo

 3. 3
  +5
  ~ Goopii
  Sobota, 05.01

  Czytając ten artykuł nasuwa się wniosek, że w Elblągu wszystkie skrzyżowania są niebezpieczne. Stąd też należy je zlikwidować, a kierowcy powinni jeździć tylko po prostych ulicach. Jednocześnie jak to kiedyś bywało przed każdym pojazdem powinien biec człowiek z chorągiewką. A poważnie nic nie zastąpi myślenia i wzmożonej uwagi w czasie jazdy czy w ogóle poruszania się po naszych drogach. To więc dotyczy oprócz kierowcow też pieszych, rowerzystów, motocyklistów, rolkarzy, deskorolkarzy i jakichkolwiek innych użytkowników naszych dróg publicznych.

 4. 4
  --1
  ~ Dobre
  Sobota, 05.01

  W tym kraju i miescie nic sie nie zmieni . Chyba ze mandaty pójdą w gore o trzy zero. Dziwne za granica jak placa w euro sa grzeczni i spokojni. Tylko u nas bajzel

 5. 5
  --1
  ~ JP
  Sobota, 05.01

  Wina jest nie zlego rozwiazania bo jest to normalne skrzyzowanie przy przestrzeganiu podstawowych przepisow ale tych glupkow co mysla ze sa ze stali jak ich motory i auta nie brakuje lepiej zmienic zasady ubespieczenia i winnym wypadkow podniesc OC o kilkaset procent jak jest w innych krajach i noga z gazu pojdzie sama ,czemu mamy placic i wiecznie zmieniac skrzyzowania bo glupki jeszcze moga jezdzic po drogach i zabijac niewinnych.

 6. 6
  +1
  ~ Zennon.
  Niedziela, 06.01

  @ JP A mógłbyś to napisać po polsku? Z użyciem znaków przestankowych w odpowiednich miejscach i najlepiej jeszcze bez błędów. Może wtedy byłoby wiadomo o co Tobie chodzi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.