Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (41)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ cold down
  Wtorek, 18.12

  Każdy krzyczy płacze a połowa to hipokryci co twierdzą że segregują a ch...a robią tylko wymagają. Jakby połowę tej energi włożyć w segregacje to i przy zakupach inaczej by się o tym myślało wy plastikowe egoistyczne skryte cwaniaczki

 2. 2
  +12
  ~ są wzorce
  Wtorek, 18.12

  W Skandynawii stoją trzy duże pojemniki - dzwony - na odpady: papier, szkło, biologiczne. Plastik skupują sklepy - automat wydaje paragon realizowany w kasie sklepu. Nic nie śmierdzi, bo jest zamknięte i nikt nie odważy się "pomylić" i nie posegregować, bo ludzie się szanują jako sąsiedzi i obywatela a gmina dba o mieszkańców. Zwykła uczciwa współpraca. Gdyby elbląskie sklepy skupowały plastik za jakieś grosze, to może było by taniej niż segregacja w Rubnie. Ale wtedy trzeba by doić mieszkańca za innego cyca. Są wzorce i rozwiązania, wystarczy myśleć i chcieć. Wody nie kupuje się w sklepie, bo kranówa jest bez kamienia i bagna. Ruszcie d u p y skoro głowy nie pracują.

 3. 3
  +10
  ~ są wzorce
  Wtorek, 18.12

  Po "dzwony" przyjeżdża raz w tygodniu z gminy wielka ciężarówka kierowana przez dziewczynę - jedna osoba. Przywozi puste pojemniki i zabiera pełne. Raz w tygodniu. Dziewczyna. Z gminy (u nich to Komuna).

 4. 4
  +14
  ~ hd
  Wtorek, 18.12

  Jedziesz Wróbel,tylko mocniej.Jest pięknie:)

 5. 5
  --12
  ~ stop hejterom
  Wtorek, 18.12

  Czego hipokryci nie rozumiecie, w ciągu 4 lat (2017-2020) opłata środowiskowa (czyli podatek dla Rządu) wzrasta z 24,15 zł/t do 270 zł/t czyli o 1118 %! Do tego dojdzie wymiana pojemników, śmieciarek, wzrosną płace + podwyżka prądu! Bez podwyżek średnio co roku deficyt będzie się powiększał średnio o 3 mln zł,,,dziś 3 mln w kolejnych latach 6, 9, 12, 15 ...aż Elbląg zbankrutuje!

 6. 6
  +16
  ~ elblązanin
  Wtorek, 18.12

  nie będę płacił będę wynosił pod ratusz to propozycja dla Elblążan w ramach protestu

 7. 7
  +14
  ~ elblązanin
  Wtorek, 18.12

  Nowak spadaj wstydu oszczędz niemoto który dla utrzymania się przy korycie matkę byś sprzedał,i taki ćwok co niema w Elblągu poparcia jest wiceprezydentem ,szkód narobił na swoim kierunku odpowiedzialności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. 8
  +9
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 18.12

  Moje pytanie jest takie . Kto waży śmiecie , I GDZIE JEST TA WAGA komuna była identyczna jak nie podniosła ceny od nowego roku to żyć nie mogła i tak wyciągnęła ducha , Wyborcy to się nazywa demokracja Urząd miasta stał się monopolistą nie ma konkurenta co chcą to robią , Należy zrobić referendum j pogonić kota z urzędu .

 9. 9
  +7
  ~ Mietek
  Wtorek, 18.12

  Tak działają spółki kasa kasa i kasa.

 10. 10
  +5
  ~ alek
  Środa, 19.12

  już Wróbel po cichu na szybkiego podniósł opłatę za wieczyste użytkowanie w listopadzie. WSTYD.!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.